Posts Tagged ‘Eren Türkmen’

Türkiye’de bir ilk… İşkur’un Gemlik İstihdam Fuarı bir ilçede düzenlenen ilk İstihdam Fuarı oldu

Çalışmalarını ilgiyle izliyoruz… İşkur İl Müdürü Eren Türkmen, göreve geldiği günden bu yana giderek yükselen bir performansla Bursa iş yaşamı için çalışıyor. Yaptığı en önemli hamle, kurumu sahaya çıkarmak... devamını oku... | Paylaş!

16

10 2018

Masa başından kalkan İŞKUR istihdam için işyeri ziyaretlerinde… En fazla kadın çalıştıran firmaya pozitif ayırım için teşekkür belgesi

Çalışmalarını sessiz ve derinden yürütüyor, o nedenle de yapılanlar kamuoyuna çok fazla yansımıyor. Fakat İŞKUR İl Müdürü Eren Türkmen özellikle istihdamın arttırılması konusunda çok özel projelere imza... devamını oku... | Paylaş!

03

03 2018

İstihdam artışında İşkur ve işveren beklentileri farklı

İşkur İl Müdürü Eren Türkmen’in hazırlattığı rapora göre; İşkur 20’den fazla eleman çalıştıran işyerlerinde 11 bin 711 kişilik istihdam artışı bekliyor. Buna karşın, işverenler 2018 Nisan sonuna kadar istihdamlarında... devamını oku... | Paylaş!

13

10 2017

İşkur’un istihdam röntgeninden çarpıcı rapor çıktı: Aranıp bulunamayan elemanlar var, ilk sırada da dikişçi geliyor!

Sanayileşmenin getirdiği doğal sonuç olarak, Bursa gibi istihdam kentleri için eski adıyla İş ve İşçi Bulma Kurumu, yeni adıyla İşkur’un önemi çok büyük. Günümüzde… Toplumsal değişimler gibi, kurumların görev... devamını oku... | Paylaş!

13

10 2017

İŞKUR dijital girişimcilik eğitimleri için Google’la işbirliği yapıyor!

Fikri olan, ancak finansmanı olmayan girişimciler için önce eğitim, sonra da mali kaynak sağlayan İŞKUR günün değişen iş yaşamına uygun adımlar da atıyor. Bunu da… İŞKUR İl Müdürü Eren Türkmen şöyle... devamını oku... | Paylaş!

27

05 2017

İŞKUR’dan, başarısız girişimcilerin kaynak israfını bitirecek proje: Fikri olan 2 bin girişimciye önce eğitim, sonra sermaye!

Son dönemde… Hem üretimi, hem ticari yaşamı canlandırmak, devletin desteğini hissettirmek için atılan önemli adımlar var. Örneğin… Sanayiciler için teşvikler geliştiriliyor, büyümeye yönelik projelere krediler veriliyor, aynı... devamını oku... | Paylaş!

27

05 2017