Posts Tagged ‘Eskişehir Valisi’

Hedef büyük… Bursa’yı turizmde Avrupa Ligi’ne çıkarmak için kollar sıvandı, ilk büyük adımı BEBKA attı

MHP Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir ve eşi trafik kazası geçirdi, ertesi gün de kayınvalidesinin vefatıyla acı yaşadı

Orhaneli’nde doğdu, merkezdeki Soğanlı’da büyüdü. Geçmişinde Burdur, Elazığ, Eskişehir valilikleri var. Özellikle Eskişehir Valisi olduğu dönemde kente kazandırdıklarıyla yıldızı parladı. Emeklilik sonrası Kadir... devamını oku... | Paylaş!

26

03 2018

Eski vali, yeni milletvekili Kadir Koçdemir’den ilçeler için en özel kalkınma modeli: Yerinde sosyalleşme

Orhaneli’nde doğan Kadir Koçdemir, dağ yöresinden yetişen bir idealist olarak yaşamını devlet hizmetinde millet için geçirdi. Uzun yıllar kaymakam olarak Anadolu ilçelerinde görev yaptı. Eskişehir Valisi olarak kente imza... devamını oku... | Paylaş!

15

03 2016

MHP Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir: 3 konuda teker duvara dayandı!

Başarılı bir Vali olarak hizmet yaptı. Eskişehir Valisi iken Türkiye tanıdı. Geçen yıl MHP Büyükşehir Adayı olarak siyasete ilk adımını attı. Valilik’ten gelen vatandaşla diyalog kurabilme yeteneğiyle dikkat çekti ve 7... devamını oku... | Paylaş!

05

10 2015

Kamuda ilk istifa Vali Kadir Koçdemir’den: MHP’den aday adayı

Aslen Orhanelili olan Kadir Koçdemir’i tanıyanlar Bursa’da zaten çoktu, ama Eskişehir Valisi olarak ün yaptı. Fakat Türk Dünyası Kültür Başkenti Eskişehir projesinde hükümetle ters düşünce Merkez Valiliği’ne... devamını oku... | Paylaş!

28

01 2015

Kadir Koçdemir valiliğe döndü, ama Bursa’yı da izliyor

Herkes Kadir Koçdemir’i iki yıl öncesine kadar sürdürdüğü Eskişehir Valisi olarak tanıyor. Eskişehir’in kentleşme başarısına onun önemli katkısı var. Sonra… MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den aldığı davetle MHP Bursa... devamını oku... | Paylaş!

17

08 2014