Posts Tagged ‘facebook’

Nilüfer’in seçim yarışı da farklı… AK Parti Adayı Necati Şahin’den CHP Adayı Turgay Erdem’e şık mesajla doğum günü kutlaması

AK Parti kuruluşundan beri Nilüfer hariç her ilçede kazandı. O nedenle, bu kez Bozbey’in yokluğunda kazanmak istiyor. İki adayın seçim kampanyaları da seçmen yapısı atmosferi özel olan Nilüfer’e uygun yürüyor. Nitekim, Millet... devamını oku... | Paylaş!

13

03 2019

İsim benzerliği kurbanı… Twitter’dan alınan fotoğrafıyla haber sitelerinde darbe lideri ilan edildi, yaşamı kâbusa döndü!

Nurettin Oruç perşembe akşamı evinde oturuyordu. Çalan telefondaki dostu, “İnternette fotoğrafını gördüm” dediğinde pek önemsemedi. Çünkü, sosyal medyada Facebook ve Twitter kullanıcısıydı. Sonra… Arayan dostların sayısı... devamını oku... | Paylaş!

06

11 2016

MHP Gürsu İlçe Başkanı, İl ve 3 ilçe başkanının görevden alınmalarına tepki göstermek için istifa etti

Suat Ermiş 8 yıldır MHP Gürsu İlçe Başkanı olarak görev yapıyor. Son süreçte değişim için kurultayın toplanması gerektiğine inananlardan biri. Hatta… Kurultayın toplanması için imza veren delegeler arasında yer alıyor. Önceki... devamını oku... | Paylaş!

15

05 2016

CHP’de sanal dava… Mudanya Belediye Başkanı, Facebook’taki eleştiriye suç duyurusunda bulundu

Devrim Taylan Ercan’ı yıllardır tanıyoruz. CHP İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı, Ankara’ya gidip Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı oldu, dönüşünde Gürhan Akdoğan döneminde İl Başkan Yardımcısı olarak ana... devamını oku... | Paylaş!

17

02 2016

Engelsiz siyaset, engelsiz ibadet… Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, 40 engelliyle umreye gitti

Gerçi… Yazılarda tanımlama yaparken AK Parti’nin engelli milletvekili” ifadesini kullanıyoruz, ama gördüğümüz şu: AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun hem siyasi, hem sosyal çalışmalarında bütün engelleri aşıyor ve... devamını oku... | Paylaş!

04

02 2016

MHP eski milletvekilinin eşi hayalini sosyal medyadan paylaştı: Partimiz iktidar olmuş, ama…

2 dönem MHP Bursa Milletvekili olarak parlamentoda görev yaptıktan sonra 7 Haziran’da aday gösterilmeyince işinin başına dönen Necati Özensoy’un eşi Sermin Can Özensoy 1 Kasım seçimi gecesi sosyal medyadan dikkat çekici bir paylaşım... devamını oku... | Paylaş!

05

11 2015

Ankara’daki patlama sonrası Facebook ve Twitter’ın yavaşlatılması gizli sansürden başka bir şey değil!

Sansasyonel olayların ardından sosyal medya olarak adlandırdığımız Facebook ve Twitter gibi paylaşım sitelerinde bazen amacını ve haddini aşan yorumlar yapılabiliyor. Ancak… Sosyal medyada abartılı yorum ve suçlama yapılıyor dile... devamını oku... | Paylaş!

15

10 2015

MHP Genel Sekreteri Büyükataman’ın Facebook’taki beğeni sayfası PKK adına hacklendi

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın sosyal medya Facebook’ta 12 bin 930 takipçisi olan beğeni sayfasını dün sabah kendilerini PKK Hack Team olarak tanıtan korsanlar ele geçirdiler. Gün boyu sayfadan PKK... devamını oku... | Paylaş!

13

08 2015

Bursalı Yörük-Türkmen Beyleri canı bombanın yaptığı katliamsan önce Suruç’ta, hem de aynı parktaydılar!

Davet… Şanlıurfa’daki Türkmen aşiretlerinden geldi. Suriye’den göç edenler arasında yer alan Türkmen aşiretlerinin ne durumda olduklarının görülmesi isteniyordu. Bunun üzerine… Kuruluş kararının alındığı Orhaneli’ndeki... devamını oku... | Paylaş!

23

07 2015

Korumak, dokunamamak olabilir mi? Eski eser diye dokunulamayan ev her an yıkılabilir!

Telefonda… MHP Yıldırım İlçe Başkan Yardımcısı Emin Seymen oturduğu mahalledeki bir sorunu anlatırken etkilendik. Gönderdiği fotoğrafa bakınca da hak verdik. Konu şu: Yıldırım İlçesi’nin Kurtoğlu Mahallesi Aziz Sokak’ta iki... devamını oku... | Paylaş!

21

07 2015