Etiket: Fenerbahçe

Basketbolda Bursa hakemliği gururlu… Kadınlarda basketbolun en büyük kupası finalinde başhakem olarak Bursalı genç hakem düdük çaldı

Her yıl… Kadınlar Basketbol Süper Ligi başlamadan önce, geçen sezonun lig şampiyonuyla kupa şampiyonunu karşı karşıya getiren Cumhurbaşkanlığı Kupası oynanıyor. Gelenek… Bu yıl Adana’da sürdü ve 10 Ekim Çarşamba günü oynanan maçta Fenerbahçe’yi 61-47 yenen Hatay Büyükşehir Belediyespor kadın basketbol... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kızılay’ın Kan Bağışı Ligi’nde Bursaspor taraftarı beşinci sırada

Kızılay son dönemde “Kan Verin, Hayat Kurtarın” sloganıyla neredeyse sürekli hale getirdiği kan bağışı kampanyaları düzenliyor. Azalan kan stoklarını takviye amaçlı kampanyalara çok sayıda çalışanın olduğu fabrikalar, sivil toplum örgütleri, siyasi partiler, yerel yönetimler katılıp toplumun geneline de kan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa basketbolunda bir efsane… Engin Kennerman 23 sezonu FİBA, 30 sezonluk hakemliği lig finaliyle bıraktı

Spor Toto Basketbol Ligi finalinin altıncı maçında Efes Pilsen’e karşı seride durumu 4-2’ye getiren Fenerbahçe şampiyonluğunu ilan etti. Ancak… Finalin şampiyonu ilan eden altıncı maçı Bursa basketbolu için daha farklı bir anlam taşıyor. Çünkü… Maça başhakem olarak çıkan Bursa Bölgesi Hakemi Prof. Dr. Engin... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et