Etiket: Feridun Özyüksel

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ailesi hakkındaki övgü dolu sözleriyle Necati Şahin iftar sofrasında duygulandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu siyasi birikimi ve üstlendiği görevler nedeniyle farklı bir siyasetçi. DYP’de İstanbul İl Başkanlığı yaptı, 2007’de DP Genel Başkanı seçildi, 2009 yerel seçiminde başarılı olamayınca çekildi, 2012’de de AK Parti’ye geçti. Ağustos 2016’dan beri de gelmiş geçmiş en farklı ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Sorunları anında ilgili kuruma iletip çözüm arıyor… Hakan Çavuşoğlu anında iletişimle sorun çözme hattı gibi çalışıyor

TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu’nun esnaf ziyaretine AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Ali Erbay eşlik etti. Parti’li belediye meclis adaylarından Ali Mollasalih, Feridun Özyüksel, Selim Yolgeçen gözümüze çarptı. MHP Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcambaz da vardı. Dikkatimizi şu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Feridun Özyüksel’in heyecanı farklı… Yaşamının bütün anılarının geçtiği mahalle için siyaset yapacak

Feridun Özyüksel’i uzun yıllardır tanırız. Merkez sağdan başlayan siyasi yaşamında ve sivil toplum örgütlerinde hep Yıldırım için çalıştı. Kısa adıyla YILSİAD olarak tanınan Yıldırım Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin en parlak dönemi onun başkanlığında yaşandı. AK Parti İl Başkan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Marmara Bölgesi’ndeki 11 il eğitim için Bursa’da toplanıyor… AK Parti’de insan hakları açılımı

Son süreçte… AK Parti’nin politika ve vizyonunu yenilediğini görüyoruz. Revize edilip öne çıkan konulardan biri de insan hakları oldu. Toplumun sorunlu bulup ilgi gösterdiği bu alanda fark edilir adımlar atılıyor. Nitekim… AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta’nın hafta sonu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Menderes için açıklama yapmak Feridun Özyüksel için herkesten daha fazla anlam taşıyor

27 Mayıs darbesi sonrası Adnan Menderes ve arkadaşlarının idam edilmelerinin yıldönümü nedeniyle AK Parti İl Başkanlığı tarafından Şehreküstü 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda anma düzenlendi. Açıklamayı da… Yerel siyasetin son dönemdeki önemli isimlerinden AK Parti İl İnsan Hakları Başkanı Feridun Özyüksel... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Ankara dostluğu… Feridun Özyüksel, Genelkurmay Başkanı Yaşar Paşa’yı selfili anı fotoğrafıyla kutladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun çalışma ekibinde yer alan ve Danışmanı olarak en yakınındaki odada oturan Harun Akın’ın oda komşusu, geçen yıla kadar Jandarma Genel Komutanı olan, geçen yıl da Kara Kuvvetleri Komutanı olan Orgeneral Yaşar Güler’di. Akın’ı ziyarete gidenler de, Yaşar Paşa’ya uğrayıp... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Siyasete ‘mutlu gün’ molası… AK Parti camiası seçim çalışmaları için sahaya çıkmadan önce düğünde bir araya geldi

Hafta sonunda AK Parti İl Başkan Yardımcısı Feridun Özyüksel ve Ayla Özyüksel çiftinin kızları Dilay’la BUSKİ eski Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı ve Fadime Çetinavcı’nın oğulları Şükrü Çetinavcı’nın düğünleri AK Parti camiasını bir araya getirdi. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Bilecik gezisinden en içten fotoğrafla dostlar buluşması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun çalışma ekibinde Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler’in önemli yeri var. Güler’in çalışma ofisi Soylu’nun Bursalı Danışmanı Harun Akın’ın ofisiyle yan yana olduğu için, Bursalı ziyaretçiler Yaşar Paşa ile de tanışıyorlar. Nitekim… Bilecik ziyaretine yansıyan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kongre kulislerinin etkili ismi Camcı Mümin’in ölümü DP camiasını üzdü

Demokrat Parti’nin DYP dönemindeki aktif isimlerinden biriydi. Yıllarca İl ve İlçe yönetimlerinde görev yaptı. Camcı Mümin lakabıyla tanınan Mümin Anlar özellikle kongre kulislerinin etkili ismiydi. Yakalandığı akciğer kanseri ile mücadele eden Anlar önceki gece yaşama veda etti. Dün Mimar Sinan Camii’nden... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa’nın Ulu Şehir logosu tarımsal ürün ambalajlarında dünyaya yayılıyor

Feridun Özyüksel bu kentin sosyal ve siyasal yaşamında hep olan bir isim. Yıllarca DYP’de yönetim kurullarında bulundu, meclis üyeliği yaptı. Şimdi AK Parti’de İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyaset yapıyor, Yıldırım Belediye Meclisi Üyesi olarak da kente katkı koyuyor. Yanı sıra… Kısa adı Yılsiad olan Yıldırım... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et