Etiket: Fethi Akkoç

Bursa siyasetine kendi dönemlerinde yön veren farklı partilerden eski bakan ve siyasiler ‘Bursa için çağrı’ yaptılar, Bozbey’i işaret ettiler

Ortada… ANAP dönemi milletvekili ve Bayındırlık Bakanı olan Hüsamettin Örüç ile DYP dönemi Milli Eğitim ve Milli Savunma Bakanı, bir önceki dönem de CHP Milletvekili olan Turhan Tayan yan yana. Tayan’ın sol tarafında DYP dönemi milletvekili Fethi Akkoç ile DSP dönemi milletvekili Hayati Korkmaz ve MHP dönemi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Nereye baksan bizden bir parça… Balkanlar’da Türk izleri ve Üsküp sokaklarında Bursa’yı solumak!

Geçen yıl… Batı Trakya’da Gümülcine’de Kadir Gecesi’ni geçirdiğimizde bu sütunlardan izlenimlerimizi paylaşırken de aynı şeyi söylemiştik. Osmanlı ilerleme yönü olarak önce Batı’yı seçmiş, İstanbul’dan önce Trakya’yı fethetmiş. Oralarda Türk kültürünü geliştirmiş. O... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Siyasette hep yanında oldukları Süleyman Demirel’i ölüm yıldönümünde de yalnız bırakmadılar

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel yaşamında toplumla hep iç içe bir siyasi liderdi. Isparta İslamköy’deki anıtmezarda dün ölümünün birinci yıldönümü nedeniyle yapılan devlet töreninde de bu bir kez daha görüldü. Yıllarca birlikte siyaset yaptığı yol arkadaşları Türkiye’nin her yerinden gelip törene... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et