Posts Tagged ‘FETÖ’

Boşa çıkarılan algı operasyonlarına çarpıcı yorum: Kafalarının arkasında Türkiye’yi ele geçirme arzusu olanlar ortadan çıktıktan sonra işler düzeldi

Cuma akşamı Olay Televizyonu’nda konuk ettiğimiz AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanvekili Hüseyin Şahin’le harekat bölgesindeki algı operasyonlarını da konuştuk. Dedi ki: “Zeytin Dalı... devamını oku... | Paylaş!

06

02 2018

Şalvar giyip tarlalarda, kapı kapı dolaştıkları evlerde 15 Temmuz’u anlatıp en doğal duyguları dinliyorlar

Kuruluşunun üzerinden 1 yıl geçti… Orhangazi’de kurulan 15 Temmuz Demokrasi ve Kadın Derneği bu süreçte farklı çalışmalar sergiledi ve birçok kent için de örnek sivil toplum örgütü oldu. Nitekim… Derneği kurup başkanlığını... devamını oku... | Paylaş!

15

10 2017

Metin Külünk’ten farklı öngörü: Külünk: Batı, 2019 seçimleri için, Fransa gibi Türkiye’de yeni bir Macron arayışında

Herkes onu AK Parti’nin dik sesi olarak tanıyor. İstanbul Milletvekili, ama bir ayağı Bursa’da ve sık sık konferanslar vermek için geliyor. Attığı her adımda, söylediği her cümlede büyük ilgi görüyor. “İstanbul’un abisi”... devamını oku... | Paylaş!

13

07 2017

MHP sertleşti: FETÖ gözünü tabanımıza dikti, asıl amaç partimizi imha etmek ya da teslim almak!

Görünen o ki… Siyaset yeni bir sertlik sürecine girdi. Özellikle de, yeni bir partiye ağırlıklı taban verme durumunda olan MHP bu yeni sertlik sürecinin merkezini oluşturuyor. Nitekim… Genel başkan adaylığı için yola... devamını oku... | Paylaş!

28

06 2017

Gergin başlayan referandum sürecinde tansiyon düşüren söylemiyle gelecek mesajı veren kampanya

Başlangıçta… Referanduma yönelik oluşan evet ve hayır cepheleri sözcülerinin “önce kendi bloklarını sağlamlaştırma” amacıyla sergiledikleri sert üslup bir anda gergin siyaset boyutuna ulaşınca toplumun ayrışması kaygısı... devamını oku... | Paylaş!

27

02 2017

İçerde taşeronlaşan terörle mücadele ederken Suriye’de faktör değişti: Halep’le birlikte yeni sorunumuz İran!

Önce durum tespiti yapmakta yarar var. Bugüne kadar bölücü terör örgütü olan PKK son dönem tarz değiştirip küresel taşeron haline dönüştü. Nitekim… İstanbul ve Kayseri’de bomba yüklü araçlarla yapılan saldırılar... devamını oku... | Paylaş!

20

12 2016

“FETÖ Türkiye veya dünyada kimleri desteklediyse, ‘evlerine ateşler düşüyor’ ve hep kaybediyorlar”

Obama yönetimiyle Türkiye arasında başta bölgesel konular olmak üzere derin ayrılıklar vardı. FETÖ’nün iadesi de aynı. Acaba… Trump yönetimi Türkiye için ne anlama geliyor? İşte Başbakanlık Başdanışmanı ve Dış İlişkiler... devamını oku... | Paylaş!

11

11 2016

O ruhsatı da Ankara vermişti… FETÖ’nün altın madeninden dağ yöresini Allah korumuş

Haberi… Bursa’ya ilk olarak Olay’daki köşesinde meslektaşımız İhsan Aydın duyurdu. İhsan 17 Haziran 2015 günlü yazısında, FETÖ adına madencilik yatırımları yapan ve paralel yapının en önemli finansörü olan Akın İpek’in... devamını oku... | Paylaş!

23

09 2016

Darbelere teslim olup alkışlayan Türkiye yok, direnen ve sokağa çıkıp engelleyen halk var: Demokrasimizin kendine güveni geldi

Merak edilen soru: FETÖ’cü yapı devleti kuşattı, her yere sızdı da siyasetle hiç mi ilgilenmedi?

Gerçi… Başbakan olduğu 17-25 Aralık’tan itibaren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan her fırsatta “devleti kuşatan paralel yapıya” dikkat çekti ve bu yapıyla mücadelenin önemini sürekli vurguladı, ama operasyonlar 15 Temmuz darbe... devamını oku... | Paylaş!

05

09 2016