Posts Tagged ‘Fevzi Zırhlıoğlu’

Ülküm Kooperatifi’yle öğrenci yurdu açmışlardı, Ülkev’i kurup okul projesi yaptılar… Bu yolun sonunda üniversite var

Yıllarca… Ülküm Eğitim Kooperatifi ile Altıparmak’ta bir binada, üniversite eğitimi için Bursa’ya gelen v e daha çok Ülkücü görüşten kız öğrenciler için yurt işlettiler. Ancak… Bu tür çalışmalarda kooperatif yöntemi... devamını oku... | Paylaş!

06

02 2019

MHP Genel Sekreteri Büyükataman’dan Vali Canbolat’a taziye, Başkan Aktaş’a da kutlama ve destek ziyareti

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, gribi atlatır atlatmaz soluğu Bursa’da aldı. Cuma günü de Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Fevzi Zırhlıoğlu ve İl Başkanı Cihangir Kalkancı ile birlikte ziyaretler yaptı. Büyükataman’ın ilk... devamını oku... | Paylaş!

27

01 2019

Başvuruların sona erdiği MHP’de İsmet Büyükataman’sız Bursa aday adayları listesi ortaya çıktı

Seçim kararı ve tarihi gibi milletvekili aday listeleri de sürprizlerle dolu olacak

MHP kurultayında Bursa: İsmet Büyükataman Genel Merkez’deki etkisini gösterdi, Bursa MYK’da 3, MDK’da 1 kişiyle en güçlü dönemini yakaladı

Tarihi daha 1.5 yıl önce, olağanüstü kurultay istendiğinde bizzat MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından açıklanmıştı. İşte o olağan kurultay  anlamlı bir gün olan 18 Mart’ta yapıldı. Kurultaya... devamını oku... | Paylaş!

20

03 2018

Seçim hazırlığında değişik kampanya… MHP Yıldırım’da 6 adayla pilav dağıtıp çıkarma yaptı!

Dikkatimizi çeken şu: Kongrelerle yenilenip değişen MHP teşkilatları arasında en üretken çalışmayı Yıldırım yapıyor. MHP Yıldırım İlçe Başkanı Erkan Subaşı bir yandan yerel siyasette muhalefet olarak Yıldırım Belediyesi ile... devamını oku... | Paylaş!

16

10 2015

MHP Bursa listesini açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi aday listesini seçilmişleri koruyup boşalan sıraları tamamlama yoluyla hazırladı. Listede eski il başkanı Hasan Toktaş iki sıra yükselip 5. sıraya çıktı. İşte Bursa listesi: İsmet Büyükataman, Kadir... devamını oku... | Paylaş!

18

09 2015

MHP listesinde Bahçeli’den Büyükataman’a en büyük liste jesti!

Aslında… MHP’nin milletvekili aday listesi önceki gece şekillendi. İsmet Büyükataman önderliğindeki listenin ikinci sırasında Vali Kadir Koçdemir yer alıyordu. Tek sorun… Üçüncü sırada düşünülen ve Bahçeli’nin... devamını oku... | Paylaş!

08

04 2015

Listeler belli olmaya başladı… İlk haber MHP’den geldi

7 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimine yönelik olarak siyasi partilerin milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etmelerine artık saatler kaldı. Gece boyu Genel Merkezler’de devam eden yoğun liste... devamını oku... | Paylaş!

07

04 2015

Eğer tahminler doğru çıkarsa, MHP’de sürpriz olur, şok yaşanır!

Seçimin iddialı partileri arasında yer alan ve kamuoyu araştırmalarına göre de oylarını arttırması beklenen MHP’deki liste çalışmalarının AK Parti’den çok fazla farkı yok. Aradaki tek fark, AK Parti’de liste çalışmalarının... devamını oku... | Paylaş!

07

04 2015