Posts Tagged ‘Figen Yüksekdağ’

TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Zekeriya Birkan’ı tutuklanan HDP’liler yorumu: Kimse hukuktan üstün değil

TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Zekeriya Birkan’la cuma akşamı Olay Televizyonu’nda yaptığımız program sırasında gündemde HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile milletvekillerinin tutuklanması... devamını oku... | Paylaş!

07

11 2016

HDP’de 2 eş genel başkanın 2 kontenjanıyla rotasyonlu, CHP’de örgütün seçtiği, MHP’de teşkilatı yansıtan listeler

AK Parti’nin sıkıntı yaşadığı ve yaşattığı aday listeleri konusunda rakipleri konumundaki CHP, MHP ve HDP rahattılar. CHP önseçimden çıkan aday listesini korurken, yeniden aday olmayanların yerine kaldırmalar yaptı. Yani listede... devamını oku... | Paylaş!

19

09 2015

Bu tabloyu Bursa göremedi: Dağ yöresindeki ilçelerin sandıklarında Kürt oy sürprizi

Babası Rasim Keskin kendini Keles’e adamış bir siyasetçiydi. Adalet Partisi ve Doğru Yol Partisi’nde ilçe başkanlığı yaptı, çok uzun yıllar İl Genel Meclisi’nde İl Daimi Encümeni Üyesi olarak yöreye hizmet etti. Oğlu Hurşit... devamını oku... | Paylaş!

05

08 2015

HDP karar değiştirdi… Selahattin Demirtaş’lı ve en iddialı Bursa mitingi Merinos’ta

HDP Genel Merkezi, illerdeki mitingleri iki eş genel başkan için ayrı ayrı planlıyor. İlk planlamada, HDP Bursa Mitingi’nin 29 Mayıs’ta Eş Genel Başkan Figen Yüksekdağ’ın katılımıyla yapılacağı açıklandı. Biz de 26 Nisan... devamını oku... | Paylaş!

09

05 2015

HDP’nin Bursa mitingine Selahattin Demirtaş değil, Figen Yüksekdağ geliyor

AK Parti, CHP ve MHP’den sonra, seçimde barajı aşma iddiası olan HDP’nin de Bursa Mitingi tarihi belli oldu. HDP, 29 Mayıs Cuma günü Gökdere’de miting yapacak. Ancak… HDP Bursa mitingine iki eş genel başkandan Selahattin Demirtaş... devamını oku... | Paylaş!

28

04 2015