Posts Tagged ‘fotoğraf sergisi’

Bir dönemin Dans Kralı olan Bursa’nın renkli kişiliği Rod Macit fotoğrafları Irgandı’da sergi oluyor

Macit Tunalı tartışmasız Bursa’nın en renkli kişilerinden. Hakan Peker’in baş dansçısı olarak tek kanallı televizyonda fırtınalar estirdiği yıllarda, dünyaca ünlü sanatçı Rod Stewart’a benzerliği nedeniyle Rod... devamını oku... | Paylaş!

16

04 2018

Doktor Tayfun Açıkgöz’ün objektifinden farklı bir fotoğraf sergisi: Yaşama açılan kapılar, kapıların arkasındaki yaşamlar

Operatör Doktor Tayfun Açıkgöz’ü 80’li yılların ortalarından beri tanırız. İyi doktor, iyi insan, iyi dosttur. Mesleği yanında sosyal sorumluluk duygusuyla hareket eder. Yıllardır her fırsatta fotoğraf çektiğini biliyorduk, ama... devamını oku... | Paylaş!

17

01 2018

İçimizdeki Çocuk Derneği’ni kuran öğretmen ve akademisyenlerin tek bir idealleri var: Otizmli çocukları eğitip kazanmak!

Tıp çaresini bulamadığı için ilacı yok. Buna karşın, otizmli çocukların yaşama dönebilmelerinin tek yolu olarak karşımıza eğitim çıkıyor. İşte… Ailelerinde hiç otizmli çocuk bulunmamasına karşın öğretmen ve akademisyen... devamını oku... | Paylaş!

15

06 2017

Siyasetten uzaklaşan eski milletvekili Kemal Demirel taşımalı eğitimi sorguluyor

2 dönem CHP Bursa Milletvekili olarak görev yapan, Parti Meclisi ve MYK Üyesi seçilen Kemal Demirel eğitim sorunlarını gündeme getirmeye devam ediyor. Özellikle taşımalı eğitim nedeniyle kapanan köy okulları üzerine geniş bir... devamını oku... | Paylaş!

05

09 2015

Adaylık çalışmasından çok sergi açıyor: Kemal Demirel!

Bu sütunların okurları biliyorlar… Kemal Demirel çok eski arkadaşımız. CHP’de 12 Eylül dönemi öncesindeki İl Gençlik Kolları’ndan bu yana tüm siyasi yaşamını iyi bilenlerdeniz. İlçe başkanlığı, il başkanlığı yaptı.... devamını oku... | Paylaş!

16

03 2015

Taşımalı eğitimin sorunlarını fotoğraf sergisiyle gösteriyor

Kemal Demirel milletvekili olduğu dönemde taşımalı eğitim konusunda çok geniş araştırmalar yapmış, Bursa’nın yanı sıra başta çevre iller olmak üzere pek çok bölgeye gidip yaşanan sorunları bizzat tespit... devamını oku... | Paylaş!

12

01 2015

Aynı anda anne resim, oğul ise fotoğraf sergisi açtılar!

Anne Zafer Özenbaş… Kendini yağlı boya resime adamış bir sanatçı. Bugüne kadar 3 resim sergisi açtı. Son sergisi, geride bıraktığımız hafta sonu Heykel’deki Devlet Güzel Sanatlar Galerisi salonundaydı. Annenin dördüncü... devamını oku... | Paylaş!

12

12 2014