Etiket: Gençlik Spor İl Müdürü

Bursa’da sporu büyüten Doç. Dr Süleyman Şahin, spor dünyasını yönettiği gibi belediyecilik yapmak için Yıldırım’da aday adayı oldu

Yakında Profesör unvanı alacak olan Doç. Dr. Süleyman Şahin bu kentin yetiştirdiği değerlerden. Yıldırım Belediyesi’nde tesis müdürlüğü yaptı, spor kulübünü yönetti, Manisa’ya Gençlik Spor İl Müdürü atandı, Gençlik Spor İl Müdürü olarak Bursa’ya döndü. Akademisyen olduğu için kadrosu Uludağ... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mudanya’ya Kaymakam dokunuşu: Hükümet Konağı’nın olduğu yere üstü meydan altı 2 bin araçlık otopark projesini TOKİ yapacak

Yaşı genç… Fakat sorumluluk bilinci yüksek. Yerinde oturan Kaymakam olmayı sevmiyor. O nedenle sürekli Mudanya mahalleri ve köylerini dolaşıyor. Hatta… Çoğu yere makam aracını almadan tebdil-i kıyafet yaparak gidiyor. Toplumun içinde olmayı, insanlara dokunmayı seviyor, alçakgönüllü yaklaşıyor. Sohbet... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Ankara’da yaptığı spor uzmanı sınavında genel kültür sorusu, jürideki Gençlik Spor İl Müdürü’nü gururlandırdı

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından açılan spor uzmanlığı kadrosu için geçtiğimiz günlerde Ankara’da sınav yapıldı. Bursa’dan Gençlik Spor İl Müdürü Dr. Süleyman Şahin de sınavın jürisinde görev aldı. Bakanlığın gruplandırmasıyla Erzurum, Van, Ağrı, Bitlis, Muş, Hakkari, Elazığ, Mardin, Siirt gibi 10... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bu “en anlamlı maç” kaçmaz… Amputelerle Bursasporlu şöhretler Dünya Engelliler Günü için sahada!

Bu akşam… 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında organize edilen çok anlamlı bir futbol maçı var. Mihraplı Parkı’ndaki sahada saat 19.00’da başlayacak maçta, engellilerden oluşan ve Ampute Ligi’nde oynayan Bursa Ampute Futbol Takımı ile aralarında Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin bulunduğu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Spor Toto’dan 3 ilçeye suni çimli 3 semt stadyumu

İstek Gençlik Spor İl Müdürü Süleyman Şahin’den geldi. Gençlerin, yeni akım yaygın semt stadyumları ile daha fazla spor yapmaları ve futbol oynayabilmeleri için 3 yeni semt stadyumu önerdi. Semt stadyumları için de Osmangazi ilçesine bağlı Ovaakça’yı, Orhangazi ilçesi Hürriyet Mahallesi’ni ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et