Etiket: Gökhan Gerçek

SP Genel Başkanı Karamollaoğlu 16 Mart’ta bu kez Büyükşehir ve tüm ilçelerdeki adayların 16 Mart’taki tanıtımına gelecek

SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu 1 Murt Cuma günü Gemlik’te Adnan Bıyıklı’nın tanıtım toplantısına katılmak için Bursa’daydı. Hatta sürpriz yapıp bizi de ziyaret etti. SP Osmangazi İlçe Başkanı Kerim Bulut ve SP Osmangazi Adayı Gökhan Gerçek, sohbetimiz sırasında Karamollaoğlu’nun 16 Mart Cumartesi günü... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Yoğun istek üzerine üçüncü kez SP Osmangazi Adayı olan Gökhan Gerçek: Benim en büyük rakibim Reis, yani Sayın Cumhurbaşkanı

Saadet Partisi Osmangazi Adayı Gökhan Gerçek için “en deneyimli aday” demek mümkün. Çünkü, üçüncü kez Osmangazi adayı oldu. SP Osmangazi İlçe Başkanı Kerim Bulut’la ziyaretimize gelen Gerçek, 2009 ve 2014 deneyimiyle 31 Mart seçimini yorumlarken söze adaylığından başladı: “Bu seçimde aday olmaya şartlarım... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet Partisi Büyükşehir Adayı belli oldu: İl Başkanı Mehmet Atmaca

Saadet Partisi’nin en büyük kozu sürekli sahada olmak ve çalışmak ama siyaset anlamında da büyük bir disiplin anlayışı sergiliyor. Bu anlayış gereği… Bugüne kadar parti dışından adaylara kapı hiç açılmadı, hep parti içinden adaylar çıkarıldı. İlk kez 31 Mart yerel seçimi için Saadet bu geleneğini bozdu ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Aldığı oy ne olursa olsun motivasyonu yüksek parti SP’den yeni proje: Milli Görüşte Osmanlı Dönemi başlıyor

Saadet Partisi 31 Mart için Bursa’daki 3 Büyükşehir aday adayını açıkladı. Bir anlamda, Gökhan Gerçek, Salih Kocatepe, Salih Berber kamuoyuna tanıttı. 15 Ocak’ta ise hem Büyükşehir Adayı, hem de ilçelerin adayları açıklanacak. Nitekim… İl Başkan Yardımcısı Ersin Göktepe ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Seçmen... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet Parti il kongresine gidiyor… Mehmet Atmaca Büyükşehir Adayı olmak için bırakıyor, Gökhan Gerçek İl Başkanı okuyor

Saadet Partisi yerel seçim öncesi olağan il kongresiyle yeni dönemi başlatacak. 11 Kasım Pazar günü Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla yapılacak kongrede bir de yer değişimi bekleniyor. Bu değişimle… Son dönemlerde belediye başkan adayı olarak sürekli kamuoyu karşısına çıkan Gökhan Gerçek’in il... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet Partisi de sürpriz yaptı, İl Başkanı Mehmet Atmaca başvuru yapmadan aday oldu

Pazar günü Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Atmaca ile konuştuğumuzda Ankara’dan dönüyordu. Beklentiler de 1. Bölge’nin liste başında Genel İdare Kurulu Üyesi Selim Sait Terzioğlu’nun yer almasıydı. Hatta, 2. Bölge için kontenjan bekleniyordu. Liste açıklanınca gördük ki, Terzioğlu’nun beklendiği 1. Bölge ilk... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Seçim kararı ve tarihi gibi milletvekili aday listeleri de sürprizlerle dolu olacak

Baştan söyleyelim… Daha önceden beyan ettikleri gibi AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ile CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş milletvekili adaylığı başvurusu yapmadılar. Buna karşın… MHP İl Başkanı Tevfik Topçu ile 1.5 ay önce kongrede seçilen İYİ Parti İl Başkanı Yüksel Yılmaz aday adayı olmak üzere istifa... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet Osmangazi yönetimi partinin neferi Hamza Geldi’yi hasta yatağında ziyaret edip sürpriz yaptı… Siyasette vefa güzel şey

Hamza Geldi’yi hep gülümseyen yüzüyle, her türlü soruna göğsünü gören bir Saadet neferi olarak tanıdık. Gökhan Gerçek döneminde Saadet Partisi Osmangazi’de Medya ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Yakalandığı kas hastalığı nedeniyle 2 yılı aşkın süredir evinden çıkamıyor,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, kas hastası olan neferi Hamza Geldi’yi evinde ziyaret etti!

Bursa siyaset camiası biliyor… Hamza Geldi, benimsediği siyasi görüş olan Milli Görüş’ün gerçek bir neferi olarak Saadet Partisi’nde siyaset yapıyor. Bir dönem, partinin dışa açık köprüsüydü. Fakat… Son zamanlarda yaşadığı kas hastalığı nedeniyle evinden çıkamıyor. Arkadaşları vefa... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Sokak siyasetinin öncüsü Saadet önce teşkilatları sonra stratejisini yeniledi: Geneli ve yereli uyaran muhalefet!

İnsana dokunan siyaset, doğru stratejiyle buluştuğunda başarıya da ulaşıyor. Yani, yalnızca politika üretmek yetmiyor, üretilen doğru politikayı sokağa çıkıp vatandaşla buluşturmak önemli. Bunu da… Bıkmadan, yılmadan ve günün koşullarına göre yenilenerek yapmak gerekiyor. Yıllardır… Sokak siyasetini en... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et