Etiket: Gümülcine Seçilmiş Müftüsü

İki eski Bakan Rodop Dağları’ndan mesaj verdi: Biz Yunanistan’da kanunlara uyuyoruz, azınlık haklarını da bekliyoruz

Biri… Geçmiş dönem Başbakan Yardımcısı ve halen TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu. Diğeri, son Süleyman Demirel hükümetinin 2 numarası, Bursa’nın sembol ismi  Cavit Çağlar. İkisinin ortak özelliği Batı Trakyalı olmaları. İşte… Çavuşoğlu’nun yaptığı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Yunanistan böyle Türk konvoyu görmedi… Çağlar, babasının doğduğu Rodop Dağlarının tepesindeki köye 67 yıl sonra Hakan Çavuşoğlu’nun yaptığı programla gitti

Proje… Geçen dönem Başbakan Yardımcısı olan TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’na ait. Programı yapan da yine Çavuşoğlu oldu. Seçim öncesi Olay’daki ziyaretinde Çavuşoğlu konuyu açınca Cavit Çağlar da babasının doğduğu ve dedesinin yaşadığı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Uludağ Üniversitesi’ndeki Batı Trakya Topluluğu Hakan Çavuşoğlu’nu ağırlıyor

Uludağ Üniversitesi’ne Batı Trakya’dan gelen ve Bursa’daki Batı Trakyalı ailelerin çocukları olan öğrencileri bir araya getiren U.Ü. Batı Trakya Kültür ve Eğitim Topluluğu bugün Batı Trakya kökenli önemli bir konuk ağırlıyor: TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu. Davetiyeyi getiren... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Yunanistan’da kriz sokağın pek umurunda değil, ama siyasetçi “nerede yanlış yaptık” sorgulaması yapıyor

GÜMÜLCİNE – YUNANİSTAN Türkiye’den gidenler içim Gümülcine hiç de yabancılık çekilecek bir yer değil. Bizim şehir, bizim çarşı, bizim insanlar ve bizim yaşam kültürü. Gündüzü ayrı, gecesi ayrı hareketlilik gösteren bir şehir. Özellikle geceleri gençlerin daha fazla dışarıda oldukları bir sosyal... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et