Posts Tagged ‘Güney Çevre Yolu’

Mustafa Bozbey’in önceliği insana yönelik anlayışla yönetim… Merkezde metro, 3 ilçeye de banliyö ve tramvay vaat etti

Sanayiciler kamulaştırma sorunlarını çözerse Hasanağa ve Kayapa sanayi bölgeleri de otoyola bağlanabilecek

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu başkanlığında, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan’ın da katılmasıyla cumartesi günü yapılan ve Bursa’da ilk olan Ulaşım Koordinasyon Kurulu toplantısında Bursa’nın ulaşım... devamını oku... | Paylaş!

01

05 2018

Deneyimli siyasetçi Faruk Çelik’ten Bursa’nın geleceği için çarpıcı analiz: İstanbul’a yapılan yatırımların aynısı yapılmazsa Bursa elden gider

Zaman akıp gidiyor… 2004 yerel seçiminin hemen ardından, dönemin güçlü AK Parti Grup Başkanvekili olarak Faruk Çelik’in Bursa’ya iki kritik önerisini 12 Aralık 2017 günü bu sütunlardan... devamını oku... | Paylaş!

08

01 2018

MHP, 2009 seçimlerine giderken yayınladığı 2023 Yeşil Metropol Bursa proje kitabında Güney Çevre Yolu için ayrıntılı çalışma yaptı

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın gündeme taşıdığı Güney Çevre Yolu’yla ilgili arayanlardan biri de Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grubu Sözcüsü İhsan Bilgili’ydi. Projenin “2009 seçimleri öncesi... devamını oku... | Paylaş!

13

12 2017

Kent içi trafiği kurtaracak Güney Çevre Yolu için Uludağ silueti ortak kaygı, ama uzmanlar çözümü de gösteriyor

Sıkışan Heykel-Çekirge trafiğini rahatlatacak öneri uzmanından geldi: Tek yönlü 2 ayrı caddeden ulaşım

Yol Uzmanı olarak tanınan İnşaat Yüksek Mühendisi M. Tözün Bingöl gündemde olan Güney Çevre Yolu için Çekirge ve Teferrüç’ten kent merkezine iki bağlantı noktası belirlerken, Heykel-Çekirge trafiğini rahatlatacak bir de... devamını oku... | Paylaş!

12

12 2017

Yol uzmanı uyarıyor: Güney Çevre Yolu için nelere dikkat etmek gerekiyor?

Karayolları deneyimi nedeniyle yol uzmanı olarak tanınan ve bugün Bursa Teknik Üniversitesi kadrosunda bilgi ve deneyimlerini paylaşan İnşaat Yüksek Mühendisi M. Tözün Bingöl gündemde olan Güney Çevre Yolu’nu... devamını oku... | Paylaş!

12

12 2017

Başkan Aktaş açıkladı, 25 yıllık rüya Güney Çevre Yolu yeniden gündeme geldi: Yapan kent içi trafiği kurtaracak