Posts Tagged ‘Gürel Yılmaz’

Bursa dışında 9 ilde 6 ayda örgütlenen ROBODER, sıkıntıdaki teknoloji sektörünü imece yoluyla rahatlatıp çığır açtı

Kısa adıyla ROBODER olarak bilinen Robotik ve Yüksek Teknolojili Üretim Sistemleri Derneği, aynı zamanda Avrupa’nın ilk robotik işadamları derneği oldu. 6 ayda sektörü bir araya getirdiği gibi, kur farkından doğan sorunlar nedeniyle... devamını oku... | Paylaş!

13

12 2018

Yüksek teknolojili üretim yapan sanayi kahramanları Türkiye’de ilk kez ROBODER çatısı altında bir araya geldi

Yüksek teknolojili robotik üretimle fabrika kuran makinaları üretip sanayi kahramanı olan firmalar Türkiye’de ilk kez Bursa’da ROBODER çatısı altında örgütlendi. Nitekim… Simetrik PRO, ONS Makine, Ermaksan OPTO Elektronik, Afşa... devamını oku... | Paylaş!

26

07 2018

Bursa’dan Türkiye’ye çok özel bir dernek doğdu: Robotik sanayi olan fabrika yapan fabrikalar örgütlenip yerli ve milli üretim çağrısı yaptılar

Kendilerini “robotik sanayi” olarak tanımlıyorlar… Daha anlaşılır bir ifadeyle, fabrika kuran fabrikalar demek mümkün. Çünkü, fabrikaların üretimde kullandıkları makineleri yüksek teknolojileriyle... devamını oku... | Paylaş!

26

07 2018

Gürel Yılmaz Bursa’dan gidip önce Çorum’da CHP’nin saha çalışmalarına katıldı, sonra da Ordu ve Artvin’de sahaya çıktı

Gürel Yılmaz’ı tanıdığımız için biliyoruz. Sanayici olarak mükemmeliyetçiliği yanında üzerine aldığı görevi layıkıyla yerine getirmek için elinden geleni esirgemez. Nitekim… CHP’de milletvekili aday adaylığını... devamını oku... | Paylaş!

04

06 2018

İşte CHP Genel Merkezi’ne Bursa’dan aday adayı olarak başvuran 46 kişinin listesi

CHP’de farklı aday adayı: Gürel Yılmaz kent yaşamı ve sorunları çözüm önerileriyle birlikte anlattı, arkasındaki destekle de dikkat çekti

Gürel Yılmaz’ı uzun yıllardır tanırız. Dağ-Der yönetiminde birlikte görev yaptık, Büyükşehir Belediyesi’ndeki DSP döneminde meclis üyesi olarak proje üreten özelliğiyle öne çıktı. Tofaş’ta, Fiorino araçların projesinden... devamını oku... | Paylaş!

10

05 2018

Siyasi hamleler CHP tabanına moral verdi, İl Başkanı Akkuş umutlu: Bu bir dip dalgadır, değişim için hepimiz hazırız

Gerçi… Derin arayışlar ve kapılar arkasındaki stratejik hesaplar sonrasında biraz da son anda CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı olarak Muharrem İnce adı açıklandığında çok kişi için sürpriz olmuştu. Çünkü… CHP lideri Kemal... devamını oku... | Paylaş!

10

05 2018

Seçim takvimi ve adaylık yöntemleri henüz belli değil, ama CHP’de adaylık açıklayan ilk isim Gürel Yılmaz oldu

Gerçi… Sağlık sorunu nedeniyle uzun süre siyasi sahalardan uzak kaldı, ama 1 Kasım 2015 seçiminde ilk sıralarda yer almayacağını bildiği halde parti için milletvekili aday adayı oldu, referandumda CHP’nin belirlediği... devamını oku... | Paylaş!

23

04 2018

Mahalle delegesi seçiminde çalışan partiliye saygı duyan bir anlayışa saygı gerekmez mi?

Gürel Yılmaz’ı yıllardır tanırız. Tofaş gibi kurumda proje yöneticiliği yaptı, sanayici olarak fabrika kuran makineler üretiyor. CHP’de 20 referandum konuşmacısından biriydi, her görevi yerine getirdi. Bu süreçte delege bile... devamını oku... | Paylaş!

21

12 2017

Farklı bir gözlem ve çarpıcı bir yorum: CHP ilçe kongrelerinin röntgenini çekti, görünmeyenlerin analizini yaptı

CHP’nin referandumdaki 20 konuşmacısından biri olan Gürel Yılmaz’ın hem gözlem yeteneğini, hem de gördüklerini analiz özelliğini önemsiyoruz. Daha önce de yaptığımız gibi, arayıp kongre sürecini nasıl gördüğünü sorduk, CHP... devamını oku... | Paylaş!

21

12 2017