Etiket: Hakan Çavuşoğlu

Hakan Çavuşoğlu’ndan açık mesaj: Bursa’nın her konusunun takipçisiyiz, ne gerekiyorsa yapacağız

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’u ziyaret eden AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu görüşme sonrası şunu söyledi: “Uludağ Üniversitemizde yabancı öğrencilerimiz var. Bu öğrencilerin sorunlarını da ele aldık, Bursa’nın... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

BUÜ Rektörü Cumhurbaşkanı’na rapor verdi, Bursa’da yeni üniversiteye adım atıldı… Yeni üniversite, 80 bin öğrenciye ulaşan Uludağ Üniversitesi bölünerek kurulacak

Görüşme… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 4 Ağustos günü otoyol ve Şehir Hastanesi açılışı için Bursa’ya geldiğinde gerçekleşti. Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz bu görüşmede Bursa Uludağ Üniversitesi ile ilgili değerlendirme ve projelerinin yer aldığı bir rapor... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti iktidarında Bursa’ya yapılanları Çavuşoğlu sıraladı, hizmet dökümü çıkardı

Bursa’da genel ve yerel iktidar olan AK Parti’nin yaptıklarını Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu özetledi: “Yakın Çevre Yolu ve Çevre Yolu kazandırıldı. İstanbul-İzmir Otoyolu tamamlandı. Komşu illere bölünmüş yollarla ulaşılabiliyor. Tüm ilçeler ve merkeze yeni hastaneler yapıldı.” Şunları da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Erdoğan’ın bakışını Çavuşoğlu aktardı: Cumhurbaşkanımız da Bursalı hemşerilerimize ‘yol arkadaşım’ ve ‘dava arkadaşım’ diyecek kadar kendine yakın görüyor

AK Parti’nin kuruluşunun 18. yılını değerlendiren geçmiş dönem AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu iktidarda geçen 17 yılı Bursa açısından da ele aldı. Öncelikle de… Bursa’dan AK Parti’nin aldığı desteğe dikkat çekti: “17 yıllık iktidar sürecinde... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Çavuşoğlu: Demokratikleşme anlamında yeniden reform süreci başlattık, Meclis açıldığında Yargı reformu gündeme gelecek

AK Parti’nin 18. kuruluş yıldönümü nedeniyle değerlendirme yapan AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, önümüzdeki dönemin ipucunu verdi: “Demokratikleşme anlamında yeniden reform süreci başlattık. Meclis açıldığında Yargı Reformu gündeme gelecek.” Hedefi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’nin 18. yıldönümü Hakan Çavuşoğlu yorumladı: Siyasetin paradigması değişti, vesayet ortadan kalktı

Aslında… 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan ve 2 gün önce 18. kuruluş yıldönümünü kutlayan AK Parti geçirdiği süreç ve sürdürdüğü siyasi çizgi nedeniyle farklı bir yere oturdu. Bu noktada… En doğru tanımlamayı da geçmiş dönem Başbakan Yardımcısı olan TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Valilikteki bayramlaşmada protokol yolları konuştu, Hakan Çavuşoğlu rakamı açıkladı: Bayramın ilk günü otoyoldan 34 bin araç geçiş yaptı

Kim ne derse desin… Yolun güzergahı, mesafesi, üzerindeki tesisleri, hatta bugün olduğu gibi otoyolun geçiş ücreti tartışılabilir. Bunlar doğal. Eleştiren olur, öven olur, önerisi olan da bulunur. Ancak… Şu bir gerek ki yol olmadan olmaz. Hele yolun gerekliliğinin tartışmak hiç doğru olmaz. O bakımdan… Ücretli ya da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Geçen yıl verilen direktif yerine gelmedi, ama siyasi irade işin peşini bırakmıyor… Şimdi çabalar otoyolun Mustafakemalpaşa bağlantısı için

Konu… Geçen yıl haziran ayında Mustafakemalpaşa’da yapılan toplantıda gündeme geldi. Karayolları ve Otoyol A.Ş. ilgililerinin de katıldıkları toplantıda Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı olarak Sadi Kurtulan gelişen sanayi bölgesine dikkat çekip “Mustafakemalpaşa’nın mutlaka otoyola bağlantısı olması... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

“Bursaspor hepimizin takımı” diyen Çavuşoğlu destek için Bursaspor Başkanı Mestan’la görüştü, umut verdi: Çok yakında iyi şeyler olacak!

Geçmiş dönem Başbakan Yardımcısı olan AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu bir yandan Ankara’daki sorumluluklarını yerine getirirken, diğer yandan da kentin sorunlarının çözümü için çaba harcıyor. Bu nedenle… Hem vatandaşla bir araya gelip sorun ve öneri... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Çavuşoğlu: 2.3 milyarlık devasa Şehir Hastanesi’ni Cumhurbaşkanı’nın açmasını çok istemiştik, otoyolun bayram öncesi açılması trafik için önemli

Programa göre… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan pazar günü saat 16.00’da İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu’nu, saat 18.00’de Şehir Hastanesi’ni açacak. AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu açılışlar için şunu söyledi: “2.3 milyar liralık devasa Şehir Hastanesi açılışını Cumhurbaşkanımızın... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et