Etiket: Hakan Köprülüoğulları

AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu’ndan kampanya: Bir Fidan Dik, Adı Eren Olsun! Toprakla Buluşsun, Eren’ler Varolsun!

Daha önce… 15 Temmuz hain darbe girişimini engellemek için şehit olan Ömer Halisdemir’in Niğde’deki evine giden AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı Hakan Köprülüoğulları ve yönetimi, bu kez Eren Bülbül için Maçka’daydılar. Eren’in şehit düştüğü yerden toprak getiren AK Parti Osmangazi gençleri, “Bir... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bu gençler için vefa önemli… AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu, ülkeyi duygulandıran Eren Bülbül’ün yıldönümünde Maçka’da mezarındaydılar

2 yıl önceydi… PKK’lı teröristler Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında 15 yaşındaki Eren Bülbül’ü şehit ettiler. Saldırı sonrası ortaya çıkan Eren Bülbül’ün 24 Haziran 2017 tarihli Facebook paylaşımı ise ülke genelinde duygu fırtınası estirdi: “Biri de çıkıp demiyor ki: Eren iyi ki varsın.”... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Çocukları Panorama Müzesi’nde gazilerle buluşturdular, ‘kitaplı tarih yolculuğu’ yaptırdılar: Bu gençleri alkışlamak gerel

Alkışlanacak girişimi… AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu yaptı. Biz de Başkan Hakan Köprülüoğulları’ndan dinledik Dedi ki: “Osmangazi Gençlik Kolu olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Kitap Haftası etkinliğini birleştirdik.” Özel programı anlattı: “Çocuklarımızı Panorama 1326 Fetih Müzesi’nde... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Nilüfer’de Gençlik Kolu Başkanı’nı buldu, Osmangazi için 4 genci Ankara’ya çağırdı

Ana kademede ilçe kongrelerini bitiren, Kadın Kolları kongrelerini tamamlayan AK Parti’de Gençlik Kolları kongrelerinde sona gelindi. Nilüfer’de Akif Laçiner’in adaylığına karar veren Ankara, en büyük ilçe Osmangazi için Hakan Köprülüoğulları, Mehmet Erim, Mehmet Avcı ve Mustafa Çetin’i görüşmek üzere... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Başbakan Binali Yıldırım Bursa’da 517 bin gencin adına yazılmış özel mektup gönderdi, mektuplar elden teslim ediliyor

Referandumda hayır cephesine liderlik eden CHP sözcülerinin başlangıçta seçilme yaşını 18’e indiren düzenleme için “Meclis çoluk çocukla dolacak” demeleri gençleri referandumun en önemli hedef kitlesi haline getirdi. Bu kapsamda… AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi organizasyonuyla, Başbakan Binali Yıldırım 18-30... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Siyasette usta-çırak deneyim paylaşımı… Faruk Çelik gençlerle buluşuyor

2 ay kadar oluyor… AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, yönetimiyle birlikte Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’i ziyaret etti. Gençlik ve kadın kolu başkanlarının da bulunduğu ziyarette Çelik sohbet sırasında Osmangazi’yi mahalle mahalle sordu. Bakan Çelik’in mahalleleri bu kadar iyi bilmesi ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Liseli gençler Beştepe yolcusu… Cumhurbaşkanı çağırdı, insansız hava aracını anlatmaya gidecekler

İlk adımı… 4 Ekim günü bu sütunlardan duyurduk. AK Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kolu bünyesinde yeni seçmen adıyla lise birimi oluşturuldu. Bu birim için yapılan toplantıda, Hürriyet Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri insansız hava aracı projesi hazırladıklarını, en büyük hayallerinin bunu üretebilmek olduğunu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bu gençlerde ışık var: Savunma sanayi için proje yapan liseli gençler, Osmangazi adıyla insansız hava aracı üretecek

Gençliğin… Dahası lise gençliğinin hedefleri açısından çarpıcı projeyi AK Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kolu Başkanı Hakan Köprülüoğulları anlattı. Önce… Kendi içlerindeki bir oluşumun bilgilerini vererek söze başladı: “AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu bünyesinde lise birimi oluşturmuştuk. 16-18 arası... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

En özel günde en özel program… Tankın önüne yatan adam 15 Temmuz gazileri için Bursa’da

15 Temmuz gecesi yaşanan kanlı darbe girişiminin pek çok öyküsü, o öykülerin de pek çok kahramanı var. Dahası, o gecenin şehitleri ve gazileri var. AK Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kolu Başkanı Hakan Köprülüoğulları ve yönetimi ilk andan itibaren 15 Temmuz şehitleri ve gazilerinin yanlarında... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Osmangazi gençleri, 15 Temmuz’da ilk kurşunu sıkan demokrasi kahramanının Niğde’deki kabrine gittiler

Kuşku yok ki… 15 Temmuz gecesi Türkiye Cumhuriyeti 15 Temmuz gecesi tarihin en büyük üniformalı terör saldırısı ile karşı karşıya kaldı. O gece… Darbecilerin planlarını bozan unsurlar da vardı. Örneğin, Özel Kuvvetler’i teslim almaya giden darbeci generali alnının ortasından vurup şehit olan Astsubay Ömer... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et