Posts Tagged ‘Haluk Koç’

CHP Genel Merkezi Kılıçdaroğlu’na daraltılmış miting programı kararı aldı, Bursa’ya gelip gelmeyeceği belli değil

Referandum geri sayımı için artık gözler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da. Anayasa değişikliğine ilişkin TBMM kararını onayladığı andan itibaren referandum sayacı işlemeye başlayacak. Bu süreçte… Siyasi partiler de zaten... devamını oku... | Paylaş!

08

02 2017

AK Parti-CHP koalisyonu neden kurulamadı?.. CHP Milletvekili Lale Karabıyık görüşme sürecini anlattı

Gerçi… Sonucu belliydi, ama yine de koalisyon için umut vardı. Böyle bir ortamda Başbakan Ahmet Davutoğlu ile  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu görüşmesi sürerken CHP Bursa Milletvekili Prof. Dr. Lale Karabıyık da... devamını oku... | Paylaş!

14

08 2015

Kızanlar çok, ama Bahçeli tabanına yönelik hamle yaptı, süreci değiştirdi, amacına da ulaştı!

Çarşamba günü koalisyon öncesi TBMM Başkanı seçimi nedeniyle gözler Meclis’teydi. Çıkacak sonucun koalisyonun rengini göstereceğine inanılıyordu. Fakat… MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sonucun belli olacağı dördüncü... devamını oku... | Paylaş!

04

07 2015

CHP’de ikinci Ankara çıkarması: İlçe başkanları da Genel Merkez’e gidip “Zafer Yıldız İl Başkanı olsun” dedi

İlk çıkarmayı… CHP İl Başkanı Metin Çelik ve yönetim kurulu üyeleri yapmışlardı. CHP Bursa İl Yönetimi’nin geçen hafta Ankara’ya gidiş amacı, aralarında yaptıkları oylamadan çıkan Zafer Yıldız’ın İl Başkanı... devamını oku... | Paylaş!

23

12 2014

Bakan Çelik’ten Kılıçdaroğlu’na: CHP çamur at izi kalsın siyaseti yapıyor, bu gidişle 10-0 kaybedecekler

Gündemde… CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç’un yaptığı açıklamalar nedeniyle istisnai kadrolar konusu var. Koç bu yolla devlet memurluğu giriş sınavı KPSS’ye katılmadan istisnai kadro üzerinden işe yerleştirilenlere ait... devamını oku... | Paylaş!

20

12 2014