Etiket: Hamit Homriş

Alparslan Türkeş’in damadı, MHP Bursa eski Milletvekili Hamit Homriş’in vefatını kendi telefonundan gelen mesajla öğrendik

Telefonumuzdaki WhatsApp uygulamasından mesaj bildirim sesini duyunca açıp baktık. Mesaj, 2007-2011 yılları arasında MHP Bursa Milletvekili olarak parlamentoda görev yapan, yıllarca MHP Merkez Yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulunan, son dönem Bahçeli şle yolları ayrılan, rahmetli Alparslan Türkeş’in damadı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Alparslan Türkeş’in torunu Onurhan Homriş’den MHP’ye çağrı: Bir araya gelin

MHP’de kurultayla ilgili gelişmeler restleşmeye dönünce parti içinden çağrılar gelmeye başladı. İlk çağrıyı da, 2007-2011 döneminde MHP Bursa Milletvekili olarak görev yapan Hamit Homriş’in oğlu, Alparslan Türkeş’in de torunu olan Onurhan Homriş yaptı. Genel Merkez, adaylar ve Çağrı Heyeti’nin bir araya... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Türkeş’in damadı Hamit Homriş: Elbette Meral Akşener’i destekliyorum, aklın yolu bir!

MHP’de; aralarında Bursa’dan Hamit Homriş, Necati Özensoy, Burhan Orhan ve Orhan Şen’in de bulundukları 90 eski milletvekilinin kurultay yapılması isteğiyle yayınladıkları deklarasyonun büyük yankılara yol açtı. Deklarasyonun ardından, imza koyanlardan Hamit Homriş’i aradık. Alparslan Türkeş’in damadı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP teşkilatlarına hedefi gösterdi: Kasım ayında seçim var, hazır olun

Holiday Inn Oteli’nin salonu tıklım tıklım doluydu… Bursa’daki büyük çıkışını 22 Temmuz 2007 seçimlerinde ilk kez 3 milletvekili çıkararak yapan, 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde parti dışına açılan adaylarla kamuoyu önüne çıkan Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları bu kez yeni bir dönemin eşiğinde... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et