Posts Tagged ‘Hasan Eker’

Seçimde aday olanlarla eksilen yönetimini tamamlayan İYİ Parti’de sürpriz isimler de İl Yönetim Kurulu’na girdi

Siyasetin en yeni partisi olan İYİ Parti kuruluş sürecini tamamlayamadan peş peşe iki seçim yaşadı. Önce 24 Haziran seçiminde milletvekili aday adayı olmak isteyenlerin ayrılmasıyla teşkilatlarda boşalma oldu. 31 Mart yerel seçimi... devamını oku... | Paylaş!

19

05 2019

Bursa turizmi için umut veren haber… Turizm Zirvesi için Bursa’ya gelen yabancı acentelerden rezervasyon başvuruları başladı

Şunu söyleyebiliriz: Bursa Turizm Zirvesi iki yıldır yapılıyor, fakat bugüne kadarki en ayrıntılı zirve üçüncüsü oldu. Fuarı, panelleri, paralel oturumları, çalıştayları, iş görüşmeleriyle turizmin her kesimine... devamını oku... | Paylaş!

31

10 2018

Merinos güzelleşiyor… Kozmetik ve Güzellik Fuarı gün sayıyor

Hasan Eker organizasyonuyla Merinos’ta düzenlenecek 9 fuardan ilki olan Kozmetik ve Güzellik Fuarı 8-11 Şubat tarihleri arasında açılacak. Kozmetik firmalarından güzellik uzmanlarına kadar sektörün tüm yönleriyle yer alacağı fuardaki... devamını oku... | Paylaş!

26

01 2018

Bursa fuarcılığında yeni açılım… Merinos 9 yeni fuarla yeni bir sayfa açıyor

Kuşku yok ki… Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi çok önemli bir tesis ve Bursa’nın şansı. Ancak, ilk günden beri amacına uygun faaliyetlere evsahipliği konusunda hep arayış ve tartışma var. Geçmişte rahmetli Semih... devamını oku... | Paylaş!

26

01 2018

Turisti Bursa’da daha çok gezdirebilmenin yolları: Cumalıkızık’ta kaliteyi arttırıp fotoğraftaki Gölyazı’yı göstermeliyiz

BTSO Turizm Konseyi Başkanı Hasan Eker’le turizm stratejisini konuşurken, “Aslında kültür turistinin daha çok gezmesini sağlayabileceğimiz çok özel yerlerimiz var” dedi ve ekledi: “Bu yerlerin başında Cumalıkızık geliyor. Fakat... devamını oku... | Paylaş!

05

07 2017

Bursa turizmi için İstanbul’a yakınlığın dezavantajını avantaja dönüştürme stratejik hedefi: Büyük acentaların paket programları

TRT Ankara Radyosu öğle kuşağı yayınında, Ayşe Yürük’ün yapımcılığını üstlendiği programa telefon bağlantısıyla konuk olduk. Program sunucusu Bilge Demirağ sordu: “Bursa’da pek çok tarihi eser ve gezilecek yer var,... devamını oku... | Paylaş!

05

07 2017

Turizm sektör temsilcileri Anadolu Jet’ten Yenişehir Havaalanı için 5 iç, 4 dış hat istedi

BTSO önderliğinde geçen hafta yapılan toplantıda Anadolu Jet Başkanı Şamil Karakaş’tan Bursa adına istenen yeni uçuş hatları önerilerini BTSO Sağlık Konseyi Başkanı Dr. Mustafa Esgin ve Turizm Konseyi Başkanı Hasan Eker’den... devamını oku... | Paylaş!

06

03 2017

Düşten projeye… Bursa’yı “golf merkezi” yapmak üzere ilk adım atıldı

Ülkemizde golf sporu yeni yeni gelişiyor ve yaygınlaşıyor, ama dünyada çok özel bir yeri var. Üstelik, turizme en büyük katkıyı yapan spor dalı. Çünkü… Genelde yüksek gelir düzeyine sahip olan golfçüler, tatil için gidecekleri... devamını oku... | Paylaş!

28

02 2016

Siyaset de turizmi gündemine aldı… AK Parti’den Bursa turizmine komisyon desteği

Bursa’nın yeni vizyon planı içinde turizm ayrı bir yer tutuyor. Üstelik, Bursa özellikleriyle her alanda turizm kapasitesine sahip bir kent. Nitekim… Bir yandan Valilik, diğer yandan Büyükşehir Belediyesi turizmle ilgili çok özel... devamını oku... | Paylaş!

25

02 2016

Bursa turizme ışık tutan yeni hedef: Dünya turizminin üçte biri toplantı sektörü

Turizm profesyonellerini bünyesinde toplayan uluslararası sivil toplum örgütü zinciri Skal’ın Bursa ayağı turizm sektörü adına önemli adımlar atıyor. İlk adım… 2 yıl önce Hasan Eker’in başkanlığı döneminde Bursa Turizm... devamını oku... | Paylaş!

22

12 2015