Posts Tagged ‘iftar’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın otobüsü miting sonrası caddelerden geçerken büyük ilgi gördü

Pazartesi akşam saatleri… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 24 Haziran seçimi için miting yaptığı Atatürk Stadyumu Meydanı’ndan ayrılıp, sivil toplum örgütleri ve sendikalar tarafından Büyük Bursa Buluşması adıyla organize... devamını oku... | Paylaş!

14

06 2018

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce kampanyasının en büyük mitingini Bursa’da yaptı, umudu arttı, moral verdi

Başlangıçta… “CHP delegesi partiye başkan seçmemiş, halk cumhurbaşkanı seçer mi?” deniyordu. Gelin görün ki, Muharrem İnce 24 Haziran seçiminde CHP’nin cumhurbaşkanı adayı olarak tozu dumana katıyor. Bir kere… Ağzı iyi laf... devamını oku... | Paylaş!

03

06 2018

Dağder’de toparlanma süreci tamamlandı, yeniden ayağa kalkma süreci Atatürk Stadyumu Meydanı’nda iftarla başlıyor

Kim ne derse desin… Bursa’nın en büyük ve en etkili sivil toplum örgütü denilince akla Dağder geliyor. Temsil ettiği kitlenin kent merkezinde yaşayan nüfusu dağ yöresindeki nüfustan çok fazla olan, bu nedenle de etkisi çok büyük... devamını oku... | Paylaş!

21

06 2017

Balkanlar’dan sonra Kafkaslar’da da Bursa rüzgarı… Batum’da iftar, Bursa’da sahur!

Büyükşehir Belediyesi yurt dışında ilk Kadir Gecesi organizasyonunu 2 yıl önce Gümülcine’de yaptı, geçen yıl Üsküp’te tekrarlandı. Bu yıl da, Gürcistan’ın Batum kentindeki Türkiye Konsolosluğu ile birlikte bu akşam iftar... devamını oku... | Paylaş!

21

06 2017

İmam Hatip’in Bursa’da 3 yeni proje okulu var: Yabancı dil, uluslararası, hafızlık

Bilgiyi… İmam Hatip Lisesi mezunlarının buluştuğu iftarda, kısa adıyla BİHMED olarak bilinen Bursa İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Kadir Oruç verdi. Verdiği bilgi, İmam Hatip okullarının günün koşullarına uyan... devamını oku... | Paylaş!

16

06 2017

Yeni merkez partiye doğru… Meral Akşener cumartesi akşamı iftara geliyor

Tabanıyla birlikte MHP’den kopan ve sürdürdüğü istişare görüşmeleri sonunda yeni bir merkez parti kurması beklenen Meral Akşener hafta sonunda iftar için Bursa’ya gelecek. 17 Haziran Cumartesi akşamı için planlanan iftar... devamını oku... | Paylaş!

13

06 2017

Balkanlar’dan Kafkaslar’a Bursa’nın yardımı yetişiyor… Batum Çarşısı’nda her akşam Büyükşehir iftar veriyor

Önceki yıl Yunanistan’da Batı Trakya’nın Gümülcine kentinde, geçen yıl Makedonya’nun başkenti Üsküp’te Kadir Gecesi düzenlenen iftarlara ve oralardan Kadir Gecesi yapılan mevlid yayınlarına tanık olmuştuk. Bu... devamını oku... | Paylaş!

30

05 2017

Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan kadın milletvekillerini iftara davet etti

TBMM’de yasama faaliyetleri henüz başlamadı.O bakımdan Ankara’da henüz Meclis yoğunluğu yok. Fakat özel organizasyonlar var. Örneğin… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan 92 kadın milletvekilini yarın akşam... devamını oku... | Paylaş!

07

07 2015

Siyaset sosyalleşti… CHP’den de vefa iftarı

CHP Genel Merkezi hafta başında eski milletvekilleri, eski ve yeni Parti Meclisi üyeleri, eski il başkanlarını Ankara’da iftara çağırdı. Pazartesi akşamı da CHP İl Başkanı Metin Çelik parti örgütüne vefa iftarı veriyor. Atalay... devamını oku... | Paylaş!

18

07 2014