Posts Tagged ‘ilçe kongreleri’

AK Parti Nilüfer’de Gençlik Kolu Başkanı’nı buldu, Osmangazi için 4 genci Ankara’ya çağırdı

Ana kademede ilçe kongrelerini bitiren, Kadın Kolları kongrelerini tamamlayan AK Parti’de Gençlik Kolları kongrelerinde sona gelindi. Nilüfer’de Akif Laçiner’in adaylığına karar veren Ankara, en büyük ilçe Osmangazi için Hakan... devamını oku... | Paylaş!

15

02 2018

Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşü parti örgütlerine hareket getirince CHP kongre takviminde revizyon yaptı

Genelgede… CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ile Genel Sekreter Kamil Okyay Sındır’ın imzası var. 19 Haziran tarihini taşıyan, ancak il ve ilçe başkanlıklarına dün gönderilen CHP Genel Merkezi... devamını oku... | Paylaş!

23

06 2017

Kılıçdaroğlu düşüncesini il başkanlarına açtı: Ekimde ilçe, kasımda il kongreleri ve aralıkta kurultay!

Geride kalan hafta sonu CHP’de il başkanları toplantısı vardı. Artık gelenekselleşen toplantıda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu referandum sonuçlarına ilişkin değerlendirmeler yaptı. Yanı sıra… CHP kulislerinde heyecana... devamını oku... | Paylaş!

03

05 2017

Referandum sonrası yeni dönem… 2019’un yol haritasında AK Parti yüksek tempoda hızlı adımlar için düğmeye bastı!

Alınan karar hiç de sürpriz değil. Nitekim, 22 Nisan Cumartesi günü, yani tam 1 hafta önce bu sayfalarda, Ankara’daki AK Parti kulislerinden kulağımıza çalınan bilgiyi şu satırlarla paylaştık: AK Parti’de sözü edilen kongre... devamını oku... | Paylaş!

29

04 2017

AK Parti’de yeni 2019 eğilimi: Martta yerel, kasımda da cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimi!

Gördüğümüz kadarıyla… Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçişin oylandığı anayasa değişikliği referandumunda 3 puan farklı evet çıkması, yani oyların birbirine yakın olması AK Parti’nin önümüzdeki sürece ilişkin... devamını oku... | Paylaş!

26

04 2017

Referandum geride kaldı, partiler kendi gündemlerine döndü… MHP il kongresine karar verdi, AK Parti kongreleri konuşuyor

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçişi getiren anayasa değişikliği referandumunda ortak kampanya yapmadılar, ama ilk kez bir araya geldiler. Az farkla da olsa evet çıkması, AK Parti ve MHP’yi referandumun kazanan partileri... devamını oku... | Paylaş!

22

04 2017

AK Parti’de kongre takvimini tersinden işletme hazırlığı: Önce kurultay, sonra il, en son ilçe kongreleri

Aslında… AK Parti’de ilçe kongreleri referandum sonrası olan şu tarihlerde başlayacaktı. Fakat Ankara’dan farklı bir süreç haberleri geliyor. Çünkü… Ay sonunda AK Parti’ye üyelik başvurusu beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip... devamını oku... | Paylaş!

19

04 2017

İl Başkanı Cemalettin Torun AK Parti MYK kararını açıkladı: Kongreler referandum sonrası

Ahmet Davutoğlu’nun ayrıldığı, Binali Yıldırım’ın da AK Parti Genel Başkanı seçildiği olağanüstü kurultaydan bu yana AK Parti teşkilatlarının gündeminde hep kongreler var. Önceleri… İçinde bulunduğumuz süreçte, yani... devamını oku... | Paylaş!

27

11 2016

Siyasi gelişmeler AK Parti Genel Merkezi’nin kongre takvimini etkiledi… İlçe kongrelerine referandum ayarı

Yaz aylarında… AK Parti Genel Merkezi’nden kulislere “ilçe kongreleri için sürecin ekim ayında başlayacağı” duyumları yansıyordu. Hatta… Sürece ilişkin tahmini takvim bile dillendiriliyordu. Buna göre ekim ayında delege... devamını oku... | Paylaş!

28

10 2016

İşte siyasetin en yeni yol haritası: Referandum ufukta gözüktü, yerel seçim tarihi eylül-ekim oluyor

Siyaseten çok ilginç bir süreçten geçiyoruz. Bir yandan Suriye ve Irak’la ilgili dış gelişmeler, diğer yanda FETÖ’cü yapıyı temizleme ve aynı şekilde terörle mücadele operasyonları yapılıyor. Bir yandan da… AK Parti ve MHP... devamını oku... | Paylaş!

17

10 2016