Etiket: İşkur Genel Müdürü

İstihdam Fuarı’nı 24 bin kişi ziyaret etti, 22 bin kişi başvuru formu doldurdu, 4 bin kişi işe giriyor!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’nin karar verme sürecindeki çıkış noktasını “işsizlerin umutsuz olması” gerçeği oluşturuyor. Harekete geçerken yapılanları şöyle anlattı: “Gidip iş aramaya cesareti olmayan, özgüven eksikliği yaşayanlar var. O zaman, işverenlerimizle biz görüşelim dedik ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Tarım Bakanlığı’nda Bursa rüzgarı… Faruk Çelik A Takımı’nı kurdu, Ali Koyuncu kadroda

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak 7 yılı aşkın süre hizmet veren Faruk Çelik, 1 Kasım seçiminin ardından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olduğunda yakın çalıştığı bazı kadroları da beraberinde götürdü. Örneğin… Yıllarca Özel Kalem Müdürü olarak yanında görev yapan Rıfat Kayaoğlu ile birlikte... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bakan Faruk Çelik kadrosunu kuruyor… Tarım Bakanlığı’na tanıdık Müsteşar

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik bir yandan Bakanlık kadrolarını hareketlendirip tarım kesimiyle buluştururken, bir yandan da kadrosunu oluşturuyor. Bu kapsamda… Bakanlık Müsteşarlığı görevine, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olduğu dönemde İşkur Genel Müdürü olarak görev yapan Nusret... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Maaşlar ve primler 6 ay İşkur’dan… Yeni çalışan alan işyerlerine destek, işsizliğe karşı sessiz devrim

Şu günlerde… Harareti ve tansiyonu yükselen meydan konuşmalarında emekli maaşları-yoksulluk -işsizlik gibi konular öne çıkıyor. Bu noktada… CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun iddialarına Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in itirazına ve açıkladığı rakamlara hafta içinde bu sayfalarda yer... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et