Posts Tagged ‘İsmail Altınkaya’

Çiftçiye şok: Köylere kurulan elektronik bilgi hattına giren korsanlar uluslararası sohbet hatlarına mesaj yollamışlar

Geçen yıl… Osmangazi Ziraat Odası, bağlı köylerdeki çiftçileri hava durumundan ilaçlamaya kadar tarımsal alanlarla ilgili her konuda bilgilendirmek üzere dijital bir sistemi devreye soktu. Sistemi… Osmangazi İlçe Tarım... devamını oku... | Paylaş!

19

06 2017

Osmangazi Ziraat Odası öncülük etti, 14 köyde traktörlere fenni muayene merkezi kuruldu

Ova köylerinde makineli tarımın olmazsa olmazı traktörler için fenni muayene sorun oluyor. Çünkü traktörleri köyden çıkarıp muayene istasyonuna götürmek kolay değil. O nedenle de, fenni muayeneler köylere götürülüyor. Bu... devamını oku... | Paylaş!

16

06 2017

Raylar her yerden geçebilir, ama verimli toprak bulunmaz… Çiftçi trenin Gemlik’e ovadan değil, otoyoldan gitmesini istiyor

Osmangazi Ziraat Odası’nda değişim şubat ayında yaşandı. 2 yıldır Oda Başkanı olarak görev yapan Hakan Ekim yeni görev dağılımında Meclis Başkanı olurken, yönetimi yeniden görev bölümü yapıp İsmail Altınkaya’yı... devamını oku... | Paylaş!

16

06 2017

Osmangazi Ziraat Odası’nda görev değişimi… Oda’ya yeni başkan seçildi, eski başkan da Meclis Başkanı oldu

Kuruluş yasası gereği Ziraat Odaları’nda 4 yıllığı yönetim kurulu ve meclis seçimi yapılıyor. Yine aynı yasa gereği, 2 yılda bir de başkan seçimi yenileniyor. Yani… Yönetim kurulu kendi içinde başkan, başkanvekili muhasip... devamını oku... | Paylaş!

05

02 2017