Posts Tagged ‘İsmet Su’

Aday adaylığı başvuruları partilere de, siyaset kulislerine de hareket getirdi: İsmet Su Meclis’e dönebilir mi, Lütfi Hoca’nın yolu açılır mı?

Siyasi partilerin il başkanlıkları şu sıralar hareketli. En hareketli parti olarak da, önceki seçimlerde olduğu gibi AK Parti İl Başkanlığı dikkati çekiyor. Burada… Yapılan başvurularla ilgili değerlendirmeler kadar, adaylıkları... devamını oku... | Paylaş!

29

04 2018

Eski Milletvekili İsmet Su tuz yerine buzla zeytin olgunlaştırma yöntemi geliştirdi, formülünü Marmarabirlik’e önerdi

İsmet Su adını Bursa siyaseti yakından biliyor. Kurulduğu günden itibaren AK Parti İl Yönetim Kurulları’nda yer aldı, 2011’de milletvekili seçildi. 2015’ten bu yana milletvekili değil, ama partisinin tüm etkinliklerine katılıyor,... devamını oku... | Paylaş!

28

10 2017

AK Parti’de tanışma gecesi… eski Bakan Çelik’le İl Başkanı Salman’ı Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu tanıştırdı!

2 dönemdir Şanlıurfa Milletvekili olsa da Bursa’nın siyasetçisi olan Faruk Çelik 10 yıllık bakanlık görevi ardından Bursa’da dostlarıyla bir araya geliyor. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu da her fırsatta... devamını oku... | Paylaş!

19

09 2017

AK Parti’de koordinatörlere nefes aldırmayan hafta sonu mesaisi… 57 kişiyle yüz yüze görüşme, 353 kişiyle de anket yapacaklar

Bakan Faruk Çelik, 40 yıldır birlikte siyaset yaptığı dostlarıyla sahurda buluştu

14

06 2017

AK Parti’nin kurucu yönetim kadrosunu Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe bir araya getirdi

Adalet ve Kalkınma Partisi 2002 yılında Bursa’da Şevket Orhan başkanlığında 50 kişilik kurucu il yönetimi tarafından kuruldu. Ayrıca, İl Disiplin Kurulu ve Hakem Kurulu vardı. O kadrodan 2 kişi rahmetli oldu. Kurucu İl Başkanı... devamını oku... | Paylaş!

28

02 2017

AK Parti’nin “Doğrucu Davut’u” İsmet Su’ya Genel Merkezi’nden görev: Ar-Ge Danışma Kurulu Üyesi oldu

Tanıyanlar aynı kanaatte birleşiyorlar: AK Parti siyasetinde kendisiyle barışık ve uzlaşmaya en açık isimler arasında İsmet Su da yer alır. Ayrıca… Düşüncesini ve eleştirisini de olduğu gibi dile getirmesiyle bilinir. Partinin... devamını oku... | Paylaş!

25

02 2017

TBMM Anayasa Komisyonu’nun eski sözcüsü İsmet Su, referandum için sahaya inmeye hazır

İsmet Su 2011-2015 döneminde AK Parti Bursa Milletvekili olarak TBMM’de görev yaptı. Üstelik, Anayasa Komisyonu Sözcüsü olarak sorumluluk da aldı. O dönem… Anayasayla ilgili bir gelişme olduğunda, Su’dan bilgi alırdık. Dün çay... devamını oku... | Paylaş!

06

01 2017

Cumhurbaşkanı’nın kişisel hakaret davalarını çekmesini örnek alan İsmet Su da Kılıçdaroğlu’na açtığı 2 davayı çekti

Cuma gecesi… Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içinde yer alan Kongre Kültür Merkezi’ndeki Şehitleri Anma programı vardı. Program sırasında yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sürpriz bir adım attı ve... devamını oku... | Paylaş!

03

08 2016

Milletvekilliği bitse de siyasetçi yaşamında “eski” kelimesi yok, aynen devam!

Kurulduğu günden beri AK Parti’nin Bursa’daki tüm il yönetim kurullarında yer alan İsmet Su, teşkilattan gelen bir isim olarak 2011 genel seçiminde Bursa Milletvekili seçildi. Meclis’te de Anayasa Komisyonu Sözcüsü olarak görev... devamını oku... | Paylaş!

30

01 2016