Posts Tagged ‘Jandarma’

Bedelli asker eğitimi de üstlenen Jandarma Bursa’nın asayişi için hep hazır, her zaman nöbette

Ataması 13 Ağustos’ta yapıldı… Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç 4 aydır görev yaptığı Bursa’da, edindiği terör deneyimleriyle Jandarma’nın sorumlu olduğu bölgelerde kent asayişini organize ediyor. Bir yandan... devamını oku... | Paylaş!

13

12 2018

Bursa Jandarma’nın Timsahlar timi Lütfi Hoca’nın duasıyla Afrin’e uğurlandı

Hafta içinde… Afrin’de şehir denetimlerinde deneyimlerinden yararlanılmak üzere yola çıkan polis ve jandarma özel harekat timleri arasında Bursa’dan da Timsahlar adı verilen özel tim vardı. Jandarmada Bursa Valisi İzzettin... devamını oku... | Paylaş!

27

02 2018

15 Temmuz gecesi Bursa’yı korumak için yolları kapatan Aydın Vinç için vatandaştan kutlama telefonları yağıyor

15 Temmuz darbe girişiminin olduğu gece Bursa kent girişlerinde verilen, fakat merkezde fark edilemeyen direniş fotoğrafına dün bu sayfalarda yer verdik. O gece… Jandarma’nın Terminal yanındaki ve Organize Sanayi Bölgesi karşısındaki... devamını oku... | Paylaş!

23

07 2016

Güvenlikte ileri aşama… Nevruz için denetim yapan polis ekiplerine de müfettiş denetimi

Toplumun güvenliğini sağlamakla görevli polis ve jandarma hem yaşanan olaylar, hem de yaklaşan Nevruz nedeniyle yoğun denetimler yapıyorlar. O denetimlerde yollarda trafik aksıyor, ama başka çaresi de yok. Zaten… Bu uygulamalar önleyici... devamını oku... | Paylaş!

17

03 2016

Ekrem Barışık döneminde ilk adımları atılan mobese, nihayet bu yıl Bursa’da da devreye girecek

Televizyonlarda izliyor, gazetelerde okuyoruz… Türkiye’nin neredeyse her yerinde, 24 saat kenti izleyen mobese sistemi var. Kentler bu sistemle sürekli izleniyor, hem suçlular yakalanıyor hem de kentlerin huzuru sağlanıyor. Ama… Bırakın... devamını oku... | Paylaş!

23

01 2010