Posts Tagged ‘kalp krizi’

Bursa’nın Ali Hoca’sı, AK Parti eski Milletvekli Ali Kul kalp krizi geçirdi, damarına stent takıldı

2007-2011 yılları arasında AK Parti Bursa Milletvekili olarak parlamentoda görev yaptı, ama yıllarca Sarı Cami İmamı olarak farklı bir din görevlisi profili sergileyen Ali Kul kentin büyük bölümü tarafından tanınır ve sevilir. Pazar... devamını oku... | Paylaş!

15

05 2019

İYİ Parti mart ayı başında Meral Akşener’i bekliyor… Şehreküstü’ndeki İl Başkanlığı’nın açılışını yapacak

Mustafakemalpaşa’da görkemli ilçe açılışı sırasında kalp krizi geçiren İYİ Parti İl Başkanı Yüksel Yılmaz’ın en büyük şansı hemen yanında bulunan İl Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Yahya Bahadır’ın krizi fark... devamını oku... | Paylaş!

06

02 2018

3 ay önce kalp krizinden yoğun bakıma alınan Ekrem Barışık bu kez zatürreeden yoğun bakımda

Kasım ayı başıydı… 1982’de Bursa Belediye Başkanı atanıp 1984’te bu göreve seçilen ve Bursa’nın ilk Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem Barışık kalp krizi nedeniyle Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakımında tedavi... devamını oku... | Paylaş!

25

01 2018

Mustafakemalpaşa İlçe açılışında kalp krizi geçiren İYİ Parti İl Başkanı Yüksel Yılmaz’a geçmiş olsun

Teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren İYİ Parti’nin dün Mustafakemalpaşa İlçe açılışı vardı. Büyük bir kalabalıkla yapılan açılış sırasında İYİ Parti İl Başkanı Yüksel Yılmaz kalp krizi geçirdi. Bursa’ya... devamını oku... | Paylaş!

21

01 2018

İl Genel Meclisi’nin son başkanı Nedim Akdemir, 44 günlük yaşam mücadelesini kaybetti

Hani bazen birini anlatırken “iyi insan” deriz ya… Nedim Akdemir iyi insan olarak iz bıraktı. 1 Ağustos günü bu sütunlarda, grip olduğunu sanan Nedim Akdemir’in 29 Temmuz günü kalp krizi nedeniyle ağır bir kalp ameliyatı... devamını oku... | Paylaş!

11

09 2015

Kalp krizi geçirdiğini çok geç fark etti… İl Genel Meclisi’nin son başkanı Nedim Akdemir yoğun bakımda

Nedim Akdemir’i tanıyıp da sevmeyen yoktur. Sakin kişiliği, güler yüzlülüğü, anlayışlı yaklaşımıyla farkını gösterir. AK Parti’nin toplumla buluşmasında önemli görev üstlenenlerden biri oldu. 2014 yerel seçimiyle kapanan... devamını oku... | Paylaş!

01

08 2015

Bir dönem herkesin iyi gününde de, kötü gününde de yanında olurdu… Feridun Pehlivan’ın kalbine pil takıldı

Hiç kuşku yok ki, Feridun Pehlivan bu kentin en renkli politik simalarından biri. Siyasete Adalet Partisi Gençlik Kolları’nda başladı. 1984’te Anavatan Partisi’nden Belediye Meclisi’ne seçildi. Daha sonra ANAP’ta Osmangazi ve İl... devamını oku... | Paylaş!

12

07 2015

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş’tan kalp ameliyatı olan Kahraman Emmioğlu’na ziyareti

Kahraman Emmioğlu adı Milli Görüş camiası için çok önemli. İstanbul’da Recep Tayyip Erdoğan’dan önce RP İl Başkanı olan Emmioğlu sonrasında, Erdoğan’ın yakın çevresinde yer aldı. Bir dönem de İstanbul Büyükşehir’de... devamını oku... | Paylaş!

10

07 2015

MHP’de üzüntülü hafta sonu… İl Yönetim Kurulu Üyesi vefat etti, milletvekili adayı kalp krizi geçirdi

MHP İl teşkilatı hafta sonu önce, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Genç’in vefat haberiyle sarsıldı. 10 gün önce Eğitim Mahallesi’ndeki evinin bahçesinde dut toplarken ağaçtan düşen Genç vücudundaki kırıklar nedeniyle tedavi... devamını oku... | Paylaş!

24

06 2015