Posts Tagged ‘Karayolları Bölge Müdürü’

Bursa şimdiden hazırlıklı olmalı… Çanakkale Köprüsü bittiğinde Bursa’yı iki otoyolun kesiştiği kavşak haline getirecek!

Pazar günü… Televizyonda 1915 Çanakkale Köprüsü’ndeki töreni izlerken Bursa-Ankara arasında yapılacak olan Anadolu Otoyolu’nu anımsadık. Çünkü… Yeni köprüyü ilgilendiren iki otoyol projesi var. İlki… Bursa’ya kadar... devamını oku... | Paylaş!

21

03 2018

Bursa’nın yollarında imzası ve emeği olan Yol Uzmanı Turgay Mesci: Üçer şeritli Karacabey Yolu çok güzel olur!

80’li yıllarda gencecik bir yol mühendisi olarak, Bursa’yı çevre illere bağlayan Karayolları şantiyelerinde çalışmaya başladığı günden beri Turgay Mesci’yi tanıyoruz. 5 yıl Karayolları Bölge Müdürü olarak görev... devamını oku... | Paylaş!

17

01 2017

Karayolları Bölge Müdürü olduğu dönem kar mücadelesi yapan ekiplerle yollarda olan Turgay Mesci’den öneri: Tuz konteyneri

Turgay Mesci bu kente 5 yıl Karayolları Bölge Müdürü olarak hizmet etti. Bursa’yı komşu kentlere bağlayan yollarda emeği ve imzası var. Dahası, 2006-2011 yılları arasındaki Bölge Müdürlüğü döneminde Mesci’yi her gece yollarda... devamını oku... | Paylaş!

07

01 2017

Bursa’nın İstanbul, İzmir ve Mudanya girişlerini birbirine bağlayacak 2 yol için düğmeye basıldı

10 günlük bayram tatili hariç 49 günde ulaşım verilebilecek noktaya gelen Mudanya Kavşağı müteahhidi mutlu

Gelişmeyi… Cumartesi günü Olay gazetesindeki sütunlarımızdan, pazar günü de bu sayfalardan duyurduk. 22 Haziran’da kapatılan Mudanya Kavşağı’nda hızla sona geliniyor. Şu an için Hedefte, cuma sabahı başlayan... devamını oku... | Paylaş!

30

08 2016

Otoyol İznik Kavşağı’na kadar hazır, açılış için Cumhurbaşkanı ve Başbakan’dan tarih bekleniyor

Açıkça söylemek gerekirse… Telefonumuz çaldığında karşımızdaki ses “Ben İsmail Kartal” deyince şaşırdık. Çünkü… Bursa’da Karayolları Bölge Müdürü ve sonrasında İstanbul’dan başlayıp... devamını oku... | Paylaş!

21

01 2016

Karayolları Genel Müdürü olunca Bursa’da çalıştığı deneyimli ekibi dağıttı

Karayolları gündeminde çok kritik otoyol projeleri var, ama projelerin kesişme noktası olan Bursa’daki deneyimli kadro dağıtıldı. Çünkü… Bölge Müdürü Öner Özgür’ün merkeze, yardımcılarından İlyas Bulut’un Kayseri’ye,... devamını oku... | Paylaş!

10

01 2016