Posts Tagged ‘Kemal Kılıçdaroğlu’

Osman Mesten’den Samsun’daki liderler fotoğrafı yorumu: Türkiye İttifakı’nın fotoğrafı, bu görüntüye ve uzlaşmaya ihtiyaç var

CHP Bursa Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Karabıyık 23 Haziran için İstanbul mesaisine Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu ile başladı

Siyaset artık tam kadro İstanbul seçimine odaklandı. TBMM çalışmaları bile dikkatler İstanbul’da olduğu için randımanlı sürdürülemiyor. Zaten… Siyasi partiler de kadrolarını yavaş yavaş İstanbul’a taşımaya başladılar. Bu... devamını oku... | Paylaş!

19

05 2019

Çavuşoğlu’ndan CHP’nin YSK tepkisine eleştiri: Beğenmeyebilirsiniz, eleştirebilirsiniz, tartışabilirsiniz, ama suçlayamazsınız

İstanbul’daki Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptal kararı sonrası CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere parti sözcülerinin YSK üyelerine yönelik açıklamalarına Hakan Çavuşoğlu tepki gösterdi. “YSK... devamını oku... | Paylaş!

13

05 2019

İstanbul seçimiyle karşılaştırılan Mustafakemalpaşa örneğini Hakan Çavuşoğlu yorumladı: İki seçim de, kararlar da çok farklı, aynı şey değil

Mustafa Bozbey seçim sonrası yol haritasını açıkladı: Her şeyi izliyorum, izleyiciyim, siyaset yapmak için bir yerde olmak gerekmiyor

Aslında… Kamuoyuna bazen abartılı tartışmalar yansıyor olsa da CHP kendini sorgulayan ve bunu severek yapan bir siyasi parti. Nitekim, yerelde ve genelde yine bir sorgulama süreci yaşıyor. Ancak… Bu kez ortam biraz daha farklı. Ortamı... devamını oku... | Paylaş!

04

05 2019

CHP’nin gündemi Kılıçdaroğlu’na saldırı ve İstanbul seçimi… Parti Meclisi’nde Bursa gündeme gelmedi

Seçimden bu yana gözler CHP Parti Meclisi’ndeydi. Çünkü, il il sonuç değerlendirmeleri yapılacağı konuşuluyordu. Ne var ki… Pazar günü yapılan Parti Meclisi toplantısının gündemi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na şehit... devamını oku... | Paylaş!

01

05 2019

Alkışlar Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’ya… Herkes onun Kılıçdaroğlu’nu korurken sergilediği cesaretini konuşuyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun pazar günü Ankara’nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğraması Türkiye’nin gündemi olmaya devam ediyor. O günden beri… Gittiğimiz her yerde, olayı... devamını oku... | Paylaş!

26

04 2019

Derin organizasyon olduğunu sanmıyoruz, ama bazen tesadüfler planlı gibi yaşanır ve kafaların da karışmasına yol açar

Soru şu: CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun saldırıya uğramasıyla siyasi gündem gelişmeleri arasında bir bağ var mı? Örneğin… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhalefete yapmaya hazırlandığı ve karşılık bulacağı... devamını oku... | Paylaş!

24

04 2019

Şehit cenazesinde Kılıçdaroğlu saldırıya uğradığında yardıma ilk koşan tanıdık çıktı: Kenan Nuhut

Pazar günü… Televizyon ilk görüntüleri izlerken çok etkilendik. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şehit cenazesi için gittiği Ankara’nın Çubuk ilçesinde saldırıya uğramış, kalabalık arasından yumruk vuranlar olmuştu ve... devamını oku... | Paylaş!

24

04 2019

Demokrasimizin ayıplı günü… Kılıçdaroğlu’na saldırıya dönüşen bu öfke ve nefret bu topluma hiç yakışmadı

Baştan söyleyelim… Ankara’nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na saldırının hiçbir izahı olamaz. Üstelik… Bir siyasi parti genel başkanına yönelik, sonu linç... devamını oku... | Paylaş!

22

04 2019