Posts Tagged ‘Kestel’

Bir anda cazibe merkezine dönüşen DSP de Cihan Partisi ile ittifak yaptı, Türkiye’de CP’ye bıraktığı 3 ilçeden biri Kestel oldu

Yerel ve genel iktidar olduğu 1999’dan bu yana siyasi sessizliğe bürünen DSP, 31 Mart yerel seçimi öncesi CHP aday adaylarının katılıp aday olmalarıyla siyasi cazibe merkezi haline geldi. Haberlere… Bir de Cihan Partisi ile ittifak... devamını oku... | Paylaş!

09

02 2019

Yeni ulaşım aracı bisiklet için bisiklet parkları dışında ‘kullan bırak’ istasyonları

Bisikleti şehir içi ulaşım aracı haline getirmeyi hedefleyen Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planı’nın işleyebilmesi için bisiklet parkları çok önemli. Örneğin… Bisikletle Bursaray’a ulaşmak için coğrafi... devamını oku... | Paylaş!

17

10 2017

Bursaray istasyonları ve tramvay duraklarına bisiklet parkları

Bisikletin şehir içi ulaşım aracı haline gelmesi için hazırlanan Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planı hedefleri arasında raylı sisteme ulaşım hedefi önemli. Çünkü… Trafiği azaltıp toplu taşımayı teşvik etmenin yolu... devamını oku... | Paylaş!

17

10 2017

Bisiklet artık şehir içi ulaşım aracı… Büyükşehir, arazi yapısı düz 3 ilçenin 4 bölgesine bisikletli ulaşım planı yaptı

Kestel’deki meydan coşkusu traktörlü konvoyla renklendi, İznik’te meydana telefonla bağlanan Başbakan sürpriz yaptı

İlginç olan şu… Kalabalıklarla başlayan etkinliklerde aradan geçen her gün sayısal tablo biraz geriler. Ne var ki, Şehreküstü 15 Temmuz Demokrasi Meydanı bırakın eksilmeyi, ilk geceden bu yana giderek artan kalabalıkla demokrasi... devamını oku... | Paylaş!

01

08 2016

Bursaray Görükle uzatma hattı rafa kalktı

Kert içi toplu taşımanın omurgası haline gelen Bursaray şu anda İzmir Yolu güzergahında Uludağ Üniversitesi ile Mudanya Yolu’nda Emek ve Ankara Yolu’nda da Kestel’de sona eriyor. Kestel son durak olarak gözüküyor. Ama Mudanya ve... devamını oku... | Paylaş!

06

11 2014