Posts Tagged ‘kırmızı çizgi’

“CHP’de taşlar yerine oturmadı” diyen Lale Hoca’dan itiraz var: Hayri Başkan kırmızı çizgim değil, biz anketlere bakıyoruz

Adayların erken belirlenmesi için partilerde başlayan hareket doğal olarak siyaseti hareketlendirdi. Bu süreçte, AK Parti ilk hamleyi yapıp Büyükşehir adayını belirledi ve Alinur Aktaş’la devam edeceğini... devamını oku... | Paylaş!

24

12 2018

Herkes 4 Ocak’taki Parti Meclisi’nin bekliyor, ama kulisler konuşuyor: CHP’de seçim kadrosu ve adaylar belli mi?

Seçime artık neredeyse 3 ay kaldı. Siyasi partilerdeki aday belirleme çalışmaları son aşamaya gelirken ilk başlayan parti olan CHP’de bir süredir devam eden örgütü de kapsayan adaylıklar yapılanması tartışması... devamını oku... | Paylaş!

23

12 2018

2700 yıllık geçmiş… Myrleia antik kenti 4 bin hava fotoğrafından yapılacak canlandırma resimlerle turizme kazandırılıp geleceğe taşınacak

Kent içi trafik sıkışıklığı sabah ve akşam saatlerinde kırmızı çizgiyi aşıyor

Trafik sıkışıklığını yoğun yaşayan büyük kentlerdeki araştırma, Bursa trafiğinin hangi saatlerde yoğunluğunun arttığını da gözler önüne seriyor. Buna göre… Bursa’da trafik yoğunluğu sabah saat 08.00’den... devamını oku... | Paylaş!

30

01 2018

Siyaset sabretmeyi öğrendi… Koalisyon bekleyişi partilere çok yaradı, siyasi tansiyon düştü!

Seçimin üzerinden 31 gün geçti. Ama yeni hükümeti hangi partilerin kuracağı henüz belli değil. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da hükümeti kurma görevini henüz kimseye vermedi. Ankara’daysa,  TBMM Başkanlık Divanı’nın bu... devamını oku... | Paylaş!

08

07 2015

Ankara kulislerine Çelik uyarı: Diyalog ortamlarında kırmıza çizgiyle başlanmaz!

Görüntü ortada… Seçim 7 Haziran günü sandıkta bitti, ama süreç olarak devam ediyor. Cuma günü gittiğimizde de gördük, Ankara’nın her yerinde ayrı kulis çalışması var. Telefonlarda farklı görüşmeler yapılıyor. Siyaset... devamını oku... | Paylaş!

16

06 2015