Posts Tagged ‘Kızılay Bursa Şubesi Başkanı’

Bursa bir değerini yeniden kazanıyor: Mudanya Belediyesi ve Kızılay Altıntaş’taki gençlik kampı için bir araya geldi, ortak görüş oluştu

150 yıllık iyilik hareketi Kızılay yeni bir anlayışla toplumla kucaklaşıyor. Bir yandan yardımları sürdürürken, sosyal alanlarda da yeni projeler geliştiriyor. Örneğin… Kızılay Bursa Şubesi Yönetim Kurulu adına Başkan Davut... devamını oku... | Paylaş!

19

04 2019

Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut Gürkan yedek de olsa genel merkez yönetim kuruluna girdi

Nerede sıkıntı varsa herkesten önce ulaşıp yardım ve şefkat elini uzattığı için Türkiye’nin merhamet çınarı olarak bilinen Kızılay’ın pazar günü Ankara’da kongresi vardı. Bursa Şubesi ve ilçelerdeki Kızılay... devamını oku... | Paylaş!

09

04 2019

Kızılay Bursa Şubesi’nde 40 yıl başkanlık yapan İbrahim Dokunmazer yeni başkan Davut Gürkan’ı ziyaret etti

110 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren merhamet çınarı Kızılay’ın son 40 yılında Bursa Şubesi Başkanı olarak İbrahim Dokunmazer hizmet etti. Deneyimli Kızılay’cı olan Dokunmazer geçtiğimiz günlerde, bayrağı... devamını oku... | Paylaş!

02

04 2019

Yeni dönem hedeflerini Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut Gürkan açıkladı

Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut Gürkan kongrede yeni dönemin yeni hedeflerini de açıkladı. Örneğin… Türkiye’deki 21 afet merkezi ve 13 aşevinden birinin Bursa’da olduğunu vurgulayıp bunları geliştireceklerini... devamını oku... | Paylaş!

25

02 2019

7 ilçede şubesi, 5 ilçede temsilciliği bulunan Kızılay’ın Davut Gürkan başkanlığındaki Bursa Şubesi Merinos’ta kongre yapacak

Geçen yıl temmuz ayında Davut Gürkan başkanlığında yeniden yapılandırılan Kızılay Bursa Şubesi, bu ay olağan genel kurulunu yapacak. Kongre takvimini de Gürkan açıkladı: “23 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’te yapılacak... devamını oku... | Paylaş!

03

02 2019

Türkiye’nin merhamet çınarı olan Kızılay kan stokları azalınca çağrı yaptı, Bursalılar kısa sürede stokları kritik seviyenin üzerine çıkardı

Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut Gürkan, ihtiyaç duyulan her yerde Kızılay’ın olduğunu söyleyip, “Kızılay Türkiye’nin merhamet çınarı” dedi. Şu da önemli: “Havaların soğumasıyla kan stoklarımızda ciddi azalma oldu.... devamını oku... | Paylaş!

03

02 2019

Türk Kızılay’ın misyonunu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Naci Yorulmaz açıkladı: Daha az insanın acı çektiği bir dünya!

Çok sık olamasa da bir ayağı Bursa’da. Çünkü, Bursalı ve ailesi de halen Bursa’da yaşadığı için gelip gidiyor. Türk Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Dr. Naci Yorulmaz, bu kez Kızılay şube kongreleri ve bazı ziyaretler için... devamını oku... | Paylaş!

03

02 2019

Kızılay’ın organize ettiği Anadolu İl Dernekleri kan bağışı kampanyasına Başkan Aktaş ve Milletvekili Gözgeç destek verdi

Çağrıyı… Hafta içinde Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık yaptı. Soğuk havanın da etkisiyle zor günlerin dostu Kızılay’daki kan stoklarının azaldığını açıklayan Dr. Kınık, vatandaşları kan bağışına davet... devamını oku... | Paylaş!

29

01 2019

BİHMED yönetiminde birlikteydiler… Biri Sağlık Bakan Yardımcısı, diğeri Kızılay Bursa Şubesi Başkanı oldu, ziyarette buluştular

Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir’in nüfus kağıdında memleketi olarak Bilecik yazsa da iyi bir Bursalı’dır. Okul yaşamı Bursa’da geçti, iş yaşamına Bursa’da atıldı, sosyal yaşama Bursa’da katkı koydu. Kısa adıyla... devamını oku... | Paylaş!

07

12 2018

Yeni dönemde Kızılay ailesi genişliyor, Nilüfer Şubesi yönetimi göreve başladı

Davut Gürkan’ın göreve gelmesiyle yenilenen ve topluma dokunan yanını gösteren Kızılay, şubeleri arasına Nilüfer’i de ekledi. Coşkun Evkuran’ın başkanlığını üstlendiği Kızılay Nilüfer Şubesi’nde toplumsal... devamını oku... | Paylaş!

22

11 2018