Etiket: Mehmet Aşık

Karayolları Mustafakemalpaşa’ya kent içi kavşak için düğmeye bastı, Yalıntaş ve Tatkavaklı kavşakları da değerlendirmeye alındı

AK Parti Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Esgin’in hafta içinde Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık ile bölgedeki incelemelerine Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar da katıldı ve böylece çözüm yolunda önemli adımlar atıldı. Örneğin… Mustafakemalpaşa kent içinde Karayolları’nın kavşak düzenlemesi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Geçen yıl verilen direktif yerine gelmedi, ama siyasi irade işin peşini bırakmıyor… Şimdi çabalar otoyolun Mustafakemalpaşa bağlantısı için

Konu… Geçen yıl haziran ayında Mustafakemalpaşa’da yapılan toplantıda gündeme geldi. Karayolları ve Otoyol A.Ş. ilgililerinin de katıldıkları toplantıda Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı olarak Sadi Kurtulan gelişen sanayi bölgesine dikkat çekip “Mustafakemalpaşa’nın mutlaka otoyola bağlantısı olması... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa’ya en uzak sahil otoyolla buluşacak, ulaşım rahatlayacak… Karacabey Boğazı’nı turizme kazandırmak için Karayolları harekete geçti

Sahil denince… Bursa’da akla önce Mudanya ve Gemlik kıyıları geliyor. Özellikle Mudanya kent merkezine yakınlığı nedeniyle ilk tercih oluyor. Fakat… Bursa’nın en güzel sahilleri Karacabey’de. Kumuyla, deniziyle adeta Akdeniz sahilleriyle yarışacak özelliklere sahip olmasına karşın pek bilinmiyor. Çünkü… Karacabey... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Karayolları dersine çalıştı, dağ yöresi yollarında asfaltlama başlayacak

Karayolları 14 Bölge Müdürü Mehmet Aşık göreve pazartesi günü başladı. Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin perşembe günü ziyaretine gittiğinde, “Başkan yörenin yollarını dolaştım ve dersime çalıştım” diyerek karşıladı. Sonra da şu bilgileri verdi: “Baraklı Çevre Yolu’na heyelan nedeniyle yeniden malzeme... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa’dan İstanbul’a Karayolları Bölge Müdürü verdik, İstanbul’dan Bursa’ya Karayolları Bölge Müdürü aldık

Turgay Çolak 1 Eylül 2018 tarihinde Karayolları 14. Bölge Müdürü atanıp Bursa’ya geldi. Şimdi de, Karayolları 1. Bölge Müdürü atandı ve 10 aylık Bursa dönemine başarılı çalışmalar sığdırıp yeni görev yeri İstanbul’a gitti. Yerine de… İstanbul’daki Karayolları 1. Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Aşık... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et