Etiket: Mehmet Atmaca

Bursa’daki seçim sonucunu en yakın tahmin etti… Politic’s Araştırma tebriği hak etti

Cumartesi akşamı, oy vermeye saatler kala Politic’s Araştırma Genel Müdürü Recep Güven’den seçimin son anketi geldi. Ankette. Alinur Aktaş’ın yüzde 50.36, Mustafa Bozbey’in yüzde 47.50, Mehmet Atmaca’nın yüzde 2.14 oy alacakları tahmin ediliyordu. Pazar gecesi de sandıktan Aktaş’a 49.6, Bozbey’e 47, Atmaca’ya... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

SP Büyükşehir Adayı Atmaca moralli ve iddialı: Saadetli günler yakın!

SP Büyükşehir Adayı Mehmet Atmaca, mühendislik birikimiyle hazırladığı projelerle kamuoyu karşısına çıkarken, anketlerde yükselen parti olduklarını söyledi ve “Saadetli günler yakın” dedi. SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun 1 Mart Cuma günü Gemlik, 16 Mart Cumartesi günü de İl’in aday tanıtımı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

31 Mart seçimi için strateji değiştiren Saadet Partisi mühendis adaylarla yola çıktı: Bursa’yı yeniden imar etmeye geliyoruz

3 dönemdir Saadet Partisi İl Başkanı olarak görev yapıyor. 31 Mart için, parti görevi verilince Mehmet Atmaca bu dönem SP Büyükşehir Adayı oldu. Ziyarete geldiğinde… Yanındaki ekibin gençliği dikkatimizi çekince şöyle tanıttı: “Ben inşaat mühendisiyim. Nilüfer Adayımız Mehmet Cihan Terzioğlu inşaat mühendisi. 31... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet Partisi Büyükşehir Adayı belli oldu: İl Başkanı Mehmet Atmaca

Saadet Partisi’nin en büyük kozu sürekli sahada olmak ve çalışmak ama siyaset anlamında da büyük bir disiplin anlayışı sergiliyor. Bu anlayış gereği… Bugüne kadar parti dışından adaylara kapı hiç açılmadı, hep parti içinden adaylar çıkarıldı. İlk kez 31 Mart yerel seçimi için Saadet bu geleneğini bozdu ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet Parti il kongresine gidiyor… Mehmet Atmaca Büyükşehir Adayı olmak için bırakıyor, Gökhan Gerçek İl Başkanı okuyor

Saadet Partisi yerel seçim öncesi olağan il kongresiyle yeni dönemi başlatacak. 11 Kasım Pazar günü Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla yapılacak kongrede bir de yer değişimi bekleniyor. Bu değişimle… Son dönemlerde belediye başkan adayı olarak sürekli kamuoyu karşısına çıkan Gökhan Gerçek’in il... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mehmet Atmaca’nın milletvekili adayı gösterilince Saadet Partisi’nde İsmail Özdemir yeni il başkanı oldu

24 Haziran seçiminde milletvekili aday adayı olmak üzere 2 partide il başkanları istifa ettiler. İstifa eden MHP ve İYİ parti il başkanlarının yerlerine yeni isimler görevlerine başladılar. Bu süreç… Saadet Partisi’nde de tamamlandı. Aday adaylığı başvurusu yapmamasına karşın SP Genel Merkezi tarafından 2. Bölge 1.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet Partisi de sürpriz yaptı, İl Başkanı Mehmet Atmaca başvuru yapmadan aday oldu

Pazar günü Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Atmaca ile konuştuğumuzda Ankara’dan dönüyordu. Beklentiler de 1. Bölge’nin liste başında Genel İdare Kurulu Üyesi Selim Sait Terzioğlu’nun yer almasıydı. Hatta, 2. Bölge için kontenjan bekleniyordu. Liste açıklanınca gördük ki, Terzioğlu’nun beklendiği 1. Bölge ilk... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Saadet mitinge hazırlanıyor… Temel Karamollaoğlu 10 Haziran’da Bursa’da olacak

24 Haziran seçimi için Saadet Partisi’ne Bursa’dan başvuran 78 aday adayının mülakatları Ankara’da başladı. Bu seçime… Büyük bir moral ve yüksek motivasyonla hazırlanan Saadet Partisi Bursa teşkilatları 10 Haziran’da da Cumhurbaşkanı Adayı olan Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nu ağırlayacak. Ancak… Mitingi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Ördekli’de Saadet yönetimiyle, vefatının 7. yıldönümünde Erbakan sohbeti yaptık

Ne zaman Saadet Partisi’nden söz etsek tekrarlıyoruz: Seçim olsa da olmasa da, hiç bıkmadan, yılmadan ve morallerini bozmadan sürekli çalışan Saadet Partisi teşkilatları adeta siyasetin karıncaları gibiler. Nitekim… Milli Görüş’ün kurucusu merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın aramızdan ayrılışının yedinci... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

SP Genel Merkezi adına günleri yollarda geçen Selim Sait Terzioğlu’nun gözlemi: SP teşkilatları kurumsallaştı

Saadet Partisi’nin en üst karar organı olan Genel İdare Kurulu’nda Bursa’dan 3 kişi var. Eski il başkanlarından Selim Sait Terzioğlu, eski il kadın kolları başkanlarından Meral Gerçek ve Recep Aygün görev yapıyorlar. Terzioğlu aynı zamanda Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak görev üstlendi. Bu nedenle... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et