Posts Tagged ‘Mehmet Aydın’

Arıtmadan çıkan su yeniden sanayi kullanımına veriliyor, yeraltı suları artık tarımsal sulamanın oluyor

Yeşil Çevre Arıtma Kooperatifi Genel Müdürü Mehmet Aydın, tesisi gezdirirken mutluluğunu da paylaştı: “Biz burada yalnızca arıtma yapmıyoruz. Arıttığımız günde 50 bin metreküp suyu yeniden kullanmaları için ortaklarımıza... devamını oku... | Paylaş!

22

04 2019

Kentin doğusunda 2 ilçe ve 3 OSB’nin atıklarını arıtıp temizliyor… İmeceyle kuruldu, Türkiye için model oldu

Aslında… Gerçek anlamda bir imece efsanesi olarak yapıldı. 1998 yılında, dönemin Bursa Valisi olan Orhan Taşanlar kuruluşu için harekete geçtiğinde öncülüğü rahmetli Şükrü Şankaya üstlendi. Kuruluşta… Bursa’nın... devamını oku... | Paylaş!

22

04 2019

Şubeleşip Türkiye’ye açılmayı planlayan Ülkev kamunun atıl binalarını eğitim yuvasına dönüştürmek istiyor

Kıs a adı Ülküm Eğitim Vakfı olan Ülkev Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aydın, yalnızca eğitim olan hedeflerini açıklarken şunu söyledi: “Öncelikle şubeleşmek istiyoruz. Türkiye’de bu görüşte benzer bir yapı yok. Diğer... devamını oku... | Paylaş!

06

02 2019

Ülküm Kooperatifi’yle öğrenci yurdu açmışlardı, Ülkev’i kurup okul projesi yaptılar… Bu yolun sonunda üniversite var

Yıllarca… Ülküm Eğitim Kooperatifi ile Altıparmak’ta bir binada, üniversite eğitimi için Bursa’ya gelen v e daha çok Ülkücü görüşten kız öğrenciler için yurt işlettiler. Ancak… Bu tür çalışmalarda kooperatif yöntemi... devamını oku... | Paylaş!

06

02 2019

Elektrikten suya, doğalgazdan asansöre enerji verimliliğiyle okullarda son 1 yılda 3.5 milyon lira tasarruf sağlandı!

Nereye baksan bizden bir parça… Balkanlar’da Türk izleri ve Üsküp sokaklarında Bursa’yı solumak!

Yıldırım Kaymakam’dan en kritik çağrı: Resmi kurumlarda insan hakları ihlali olursa hemen haber verin!

Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın farklı görev anlayışı ve topluma yönelik sosyal projeleriyle dikkat çeken bir mülki yönetici. Aydın’ın önem verdiği konulardan biri de insan hakları ihlalleri olarak karşımıza... devamını oku... | Paylaş!

19

02 2016

Önce çiftçiler, sonra tarımsal sanayi… Bursa’nın “tarım konseyi” gibi heyet Ankara’ya çıkarma yaptı

24 saat denetim altında… Türkiye’nin en teknolojik arıtma tesisi daha da büyüdü

Kentin Doğu bölgesindeki sanayi tesisleri için Yeşil Çevre Arıtma Tesisi Kooperatifi kurulduğunda, bölgesindeki Kestel ve Gürsu ilçelerinin toplam nüfusu 47 bindi. 2 ilçenin 2020’de 120 bin nüfusa ulaşacakları... devamını oku... | Paylaş!

23

11 2015

Roman çocukları okulda kaynaştırmak için 3 özel proje

Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın’ın çok önem verdiği ve tam bir disiplinle uygulanmasını sağladığı proje, Roman çocukları ve ailelerinin çevreyle kaynaşmalarını birinci amaç olarak hedefliyor. Bunun için de… “Anladınız... devamını oku... | Paylaş!

24

03 2015