Etiket: MHP Genel Başkan Adayı

Ortadoğu’daki son gelişmeleri anlatacak… MHP’den ihraç edilen genel başkan adayı Ümit Özdağ Bursa’ya geliyor

Eğer… Delegelerin topladığı imzalar doğrultusunda MHP geçen yıl seçimli olağanüstü kurultay yapabilseydi, Meral Akşener, Sinan Oğan ve Koray Aydın ile birlikte Prof. Dr. Ümit Özdağ da genel başkan adayı olarak yarışacaktı. Kurultay olmadığı gibi, Özdağ ihraç kararıyla MHP’den... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Türkiye’yi Bursa’da buluşturan Meral Akşener için salonu hınca hınç dolduranlar arasında her partiden siyasi heyecan vardı

Atatürk Spor Salonu’nu bugüne kadar muhalefet partilerinin görmediği kalabalıkla doldurduğunda rüzgarı yakalamış MHP Genel Başkan Adayı olarak kabul görmüştü. O süreç yargıda bitti, Meral Akşener de partiden ihraç edildi. 7 ay sonra Bursa’ya ikinci kez gelen Meral Akşener için salona doğru yol alırken, buluşacağı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Batı Trakyalılar’ın pikniğine neden davet edildiği merak ediliyordu… Meral Akşener’in Gündoğdu’da akrabaları çıktı

MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener’in geçtiğimiz pazar günü Batı Trakya Türkleri Derneği pikniğine davet edilmesinin sırrı çözüldü. BTTD Başkanı Şükrü Köse’nin “Biz davet etmedik, camiadan biriyse bizi bağlamaz” dediği davet için, Gündoğdu Köyü’nden Mehmet Koçer aradı ve “Ben davet ettim”... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et