Etiket: MHP Genel Başkan Yardımcısı

Valilikteki bayramlaşmada protokol yolları konuştu, Hakan Çavuşoğlu rakamı açıkladı: Bayramın ilk günü otoyoldan 34 bin araç geçiş yaptı

Kim ne derse desin… Yolun güzergahı, mesafesi, üzerindeki tesisleri, hatta bugün olduğu gibi otoyolun geçiş ücreti tartışılabilir. Bunlar doğal. Eleştiren olur, öven olur, önerisi olan da bulunur. Ancak… Şu bir gerek ki yol olmadan olmaz. Hele yolun gerekliliğinin tartışmak hiç doğru olmaz. O bakımdan… Ücretli ya da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Merinos’ta 1700 kişiyle büyük aile iftarı yapan MHP’nin enerjisi yüksek

Kim ne derse desin… MHP izlediği strateji ve politikalarla son dönem Türk siyasetini belirleyip yönlendiren parti oldu. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne giden yolu açtığı anayasa reformu için ilk adım atılırken AK Parti ile oluşturduğu Cumhur İttifakı 24 Haziran ve 31 Mart yerel seçiminden başarıyla çıktı. İki... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cumhur İttifakı’nı oluşturan partilerin toplam yüzde 52.5 oyu olduğunu anımsatan Bahçeli mesaj mı verdi, hedef mi gösterdi?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli son dönem iki kez Cumhur İttifakı’nı oluşturan AK Parti ve MHP’nin 24 Haziran’da toplam  yüzde 52.5 oy aldığını anımsatıyor. “Bu bir mesaj mı, yoksa hedef mi?” sorumuza MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu şu cevabı verdi: “Cumhur İttifakı’nın başarı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP Genel Başkan Yardımcısı Vahapoğlu uyardı: Çevremizde bizim irademizin dışındaki gelişmeler var

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu’nun düşüncesi şu: “Karşı karşıya olduğumuz sorunlar mevcut yönetimin doğurduğu sorunlar değil. Çevremizde bizim irademizin dışındaki gelişmeler var.” Şuna dikkat çekti: “Amerika Dışişleri Bakanı attığı twitte Türkiye haritasını bölünmüş... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Ne oldu da güvenlik konusu yerel seçimin önüne geçti?.. Devleti ve milleti tanıyan ‘konunun uzmanı’ Vahapoğlu madde madde anlattı

3 gün sonra sandık başına gideceğiz. Fakat adaylar ve vaatleri öne çıkamadı. Daha çok terör bağlantılı destekler ve güvenlik konuşuldu, tartışıldı. Uzun yıllar… Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği’nde görev yaptığı için, hem devleti, hem milleti iyi tanıyan MHP Bursa Milletvekili ve Genel Başkan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

15 Temmuz’a Vahapoğlu yorumu Darbe girişimi varsa silah tutup zor kullananı görürsün, ama beyin takımını çözemezsen başarılı olamazsın

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu gazetecilerle sohbetinde “Birilerinin hatalarını temizleme ya da üzerimize alma sorumluluğumuz yok” dedikten sonra 15 Temmuz için şunu söyledi: “511 bin kişi hakkında işlem yapıldığı açıklandı. Fakat, Yurtta Sulh Konseyi’nin siyasi ayağı nerede? Darbe girişimi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP Genel Başkan Yardımcısı Vahapoğlu analizi: Alt sistemler uyumlu değilse başarı beklenemez, Cumhurbaşkanlığı sistemi mahalli idarelerle uyumlu olursa başarı sağlar

MHP Bursa Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu bir asker. Uzun yıllar Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği’nde görev yaptığı için de devleti ve toplumu iyi tanıyor. Ağzından çıkan her kelimenin nasıl anlaşılacağını da bilerek konuşuyor. Nitekim… Bir grup meslektaşımızla... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP Genel Başkan Yardımcısı Vahapoğlu özel okullarda şehit ve gazi çocukları için ücretsiz kontenjan önergesi verdi

MHP Bursa Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı M. Hidayet Vahapoğlu soru önergesiyle şehit çocuklarını gündeme getirdi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından cevaplanması isteğiyle verdiği önergede Vahapoğlu şuna dikkat çekti: “Özel okullarda ücretsiz eğitim-öğrenim vermeye yönelik kontenjandan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Toplumun ruh sağlığı bozuldu diye değil, ihtiyaç olduğu için yapılan yasa!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, milletvekili olduğu geçen dönem ruh sağlığı yasası için harekete geçmiş, Devlet Bahçeli’nin desteğini almış. Bu dönem milletvekili değil, fakat çalışmasını sürdürüyor. Nitekim… Bursa’ya da saha çalışması için geldi. Gazetecilerle sohbetinde, “Yasayı toplumun... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu Cumhur İttifakı’nın gerekçesini yorumladı: Yeni oluşturulan tehlikelerin önünü kesmek gerekiyor

Başkanlık sistemi için açan anayasa değişikliği teklifinin Meclis’e getirilmesi çağrısıyla başladı, referandumla devam etti, 24 Haziran seçiminde Cumhur İttifakı olarak milletin karşısına çıkıldı. Tüm bu süreçte… Siyasi anlamda yolu açıp gidişatı değiştiren MHP 24 Haziran’daki Cumhur İttifakı’nın 31... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et