Posts Tagged ‘MHP Genel Başkan Yardımcısı’

Cumhur İttifakı’nı oluşturan partilerin toplam yüzde 52.5 oyu olduğunu anımsatan Bahçeli mesaj mı verdi, hedef mi gösterdi?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli son dönem iki kez Cumhur İttifakı’nı oluşturan AK Parti ve MHP’nin 24 Haziran’da toplam  yüzde 52.5 oy aldığını anımsatıyor. “Bu bir mesaj mı, yoksa hedef mi?” sorumuza MHP Genel Başkan... devamını oku... | Paylaş!

28

03 2019

MHP Genel Başkan Yardımcısı Vahapoğlu uyardı: Çevremizde bizim irademizin dışındaki gelişmeler var

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu’nun düşüncesi şu: “Karşı karşıya olduğumuz sorunlar mevcut yönetimin doğurduğu sorunlar değil. Çevremizde bizim irademizin dışındaki gelişmeler var.” Şuna dikkat... devamını oku... | Paylaş!

28

03 2019

Ne oldu da güvenlik konusu yerel seçimin önüne geçti?.. Devleti ve milleti tanıyan ‘konunun uzmanı’ Vahapoğlu madde madde anlattı

3 gün sonra sandık başına gideceğiz. Fakat adaylar ve vaatleri öne çıkamadı. Daha çok terör bağlantılı destekler ve güvenlik konuşuldu, tartışıldı. Uzun yıllar… Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği’nde görev yaptığı... devamını oku... | Paylaş!

28

03 2019

15 Temmuz’a Vahapoğlu yorumu Darbe girişimi varsa silah tutup zor kullananı görürsün, ama beyin takımını çözemezsen başarılı olamazsın

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu gazetecilerle sohbetinde “Birilerinin hatalarını temizleme ya da üzerimize alma sorumluluğumuz yok” dedikten sonra 15 Temmuz için şunu söyledi: “511 bin kişi hakkında işlem... devamını oku... | Paylaş!

22

03 2019

MHP Genel Başkan Yardımcısı Vahapoğlu analizi: Alt sistemler uyumlu değilse başarı beklenemez, Cumhurbaşkanlığı sistemi mahalli idarelerle uyumlu olursa başarı sağlar

MHP Bursa Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu bir asker. Uzun yıllar Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği’nde görev yaptığı için de devleti ve toplumu iyi tanıyor. Ağzından çıkan her kelimenin... devamını oku... | Paylaş!

22

03 2019

MHP Genel Başkan Yardımcısı Vahapoğlu özel okullarda şehit ve gazi çocukları için ücretsiz kontenjan önergesi verdi

MHP Bursa Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı M. Hidayet Vahapoğlu soru önergesiyle şehit çocuklarını gündeme getirdi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından cevaplanması isteğiyle verdiği önergede Vahapoğlu şuna dikkat... devamını oku... | Paylaş!

21

03 2019

Toplumun ruh sağlığı bozuldu diye değil, ihtiyaç olduğu için yapılan yasa!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, milletvekili olduğu geçen dönem ruh sağlığı yasası için harekete geçmiş, Devlet Bahçeli’nin desteğini almış. Bu dönem milletvekili değil, fakat çalışmasını... devamını oku... | Paylaş!

28

02 2019

MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu Cumhur İttifakı’nın gerekçesini yorumladı: Yeni oluşturulan tehlikelerin önünü kesmek gerekiyor

Başkanlık sistemi için açan anayasa değişikliği teklifinin Meclis’e getirilmesi çağrısıyla başladı, referandumla devam etti, 24 Haziran seçiminde Cumhur İttifakı olarak milletin karşısına çıkıldı. Tüm bu süreçte… Siyasi... devamını oku... | Paylaş!

28

02 2019

Milli Güvenlik Kurulu’nda çalıştılar… Cumhurbaşkanı Erdoğan’la MHP Genel Başkan Yardımcısı Vahapoğlu yıllar sonra Merinos’ta karşılaştılar

Cuma günü… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın helikopteri Merinos Stadyumu’na indiğinde, Vali Yakup Canbolat ve AK Parti yöneticileriyle eski bakanlar karşıladı. Son bölümündeyse MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel... devamını oku... | Paylaş!

20

02 2019

Bahçeli’yi ziyaret eden MHP Osmangazi Başkanı Seyfioğlu: Cumhur ittifakının başarısı için sabırla, fedakarlıkla uyum içinde çalışacağız

Genç, ama deneyimli siyasetçi olan MHP Osmangazi İlçe Başkanı Seyfi Seyfioğlu geçtiğimiz günlerde yönetim kuruluyla birlikte adeta Ankara çıkarması yaptı. Ziyaretlere de… MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile başladı.... devamını oku... | Paylaş!

19

02 2019