Posts Tagged ‘MHP Genel Merkezi’

Bahçeli istedi, 12 Eylül darbesinde cezaevlerinde yatan Ülkücüler dernek kurdular: Taş Medrese Ülkücüleri

Necati Çelik’i yıllardır MHP İl yönetim kurullarından tanıyoruz. Murat Toker’den Tevfik Topçu’ya kadar pek çok İl Başkanı ile çalıştı, bazı dönemler İl Başkan Yardımcılığı yaptı. Mesleği sorulduğunda “Türk... devamını oku... | Paylaş!

12

10 2017

Çatkapı ziyarete gelen Emin Seymen ve ailesine Devlet Bahçeli’den sıcak ilgi: Ankara’ya her gelişinizde bekliyorum

Emin Seymen’i severiz… Candandır, girişkendir, Sorumluluk üstlendiğinde konusunu ciddiyetle takip eder. Geçen dönem MHP İl Yönetim Kurulu’nda Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. 24 Eylül’deki il... devamını oku... | Paylaş!

06

10 2017

MHP Genel Merkezi 2 adaylı kongrelerde seçilen Yenişehir, Mudanya ve Mustafakemalpaşa ilçelerini görevden aldı

Kongre süreci MHP için biraz farklı geçti. Farklılığı, Genel Merkez ve İl Başkanlığı’nın kongreleri tek adaylı istemesine karşın, bazı ilçelerde 2 adaylı kongreler oldu. Üstelik… O kongrelerden 3’ünde muhalif... devamını oku... | Paylaş!

09

06 2017

Gürsu kongresini muhalefetin kazanma olasılığı doğunca MHP sert önlem aldı, ağır topların hiçbirini delege yapmadı!

Önce… Geçen yıl olağanüstü kurultay istekleriyle hareketlenen MHP kulisleri, kimi tepki istifaları, kimi görevden alma anlamındaki teşkilat fesihleriyle farklı bir süreç yaşadı. O nedenle de, yasal zorunluluk gereği referandum... devamını oku... | Paylaş!

16

05 2017

7 ilçede kongreler tamamlanamayınca MHP il kongresi tarihini belirleyemedi

MHP Genel Merkezi’nin tam 35 ile 21 Mayıs’ta kongre tarihi verdiğini öğrenince MHP İl Başkanı Tevfik Topçu’yu aradık. Çünkü… İlk olarak, MHP İl Yönetim Kurulu toplantısı sırasında, Gürsu, Kestel, İznik, Keles, Orhaneli,... devamını oku... | Paylaş!

07

05 2017

Tek adaylı kongreler planlayan MHP’ye yazdığı delegeyle kaybeden başkanlar sürprizi… 7 kongreden 3’ü muhaliflerin

Kongreler başlarken MHP Genel Merkezi ve İl Başkanlığı, partinin içinde bulunduğu durum nedeniyle tek adaylı kongreler arzu ediyordu. Bu durum önce Yenişehir’de delindi ve Celal Çekil salonda “Hayır” oyu vereceğini açıklayan... devamını oku... | Paylaş!

05

04 2017

MHP Bursa teşkilatına teşekkür, Genel Merkez’den gelenlere sitem

Bahçeli’nin mitingine MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu ve yönetimi iyi evsahibiydiler. Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Emin Seymen başta olmak üzere, gazetecilere yardımcı olmaya çalıştılar. Buna karşın… MHP Genel... devamını oku... | Paylaş!

26

03 2017

MHP Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer kongrelerini tek adaylı yaptı, ama katılmayanların yanında geçersiz oylar da var

Kongre süreci başlarken MHP Genel Merkezi ve İl Başkanlığı teşkilatlara “partinin içinde bulunduğu durum” nedeniyle kongrelerin tek adaylı olması çağrısı yaptı. Buna karşın, ilk kongre olan Yenişehir’de 2 adaylı... devamını oku... | Paylaş!

21

03 2017

Atanmış başkanı kongrede deviren Yenişehir İlçe Başkanı Önder Köse’nin “hayırcı” konuşmasını MHP Genel Merkezi inceliyor

Haberi… Çarşamba günü bu sayfalarda duyurduk. MHP’de, yasa gereği değişen ilçelerin kongreleri başladı, ilk kongre pazar günü Yenişehir’de yapıldı. Kongre öncesi… MHP İl Başkanı Tevfik Topçu’nun tek aday prensibi... devamını oku... | Paylaş!

17

03 2017

MHP’ye Yenişehir sürprizi… Tek adaylı kongre isteği ilk ilçe kongresinde bozuldu, kongreyi de muhalif aday kazandı

MHP görevden almalar ve istifalar sonrası yeni atamalarla yeni bir sürece girdi. Bu süreçte, yasal zorunluluk olan ilçe kongreleri için karar alınırken, “partinin içinde bulunduğu durum nedeniyle tek adaylı kongreler istendiği”... devamını oku... | Paylaş!

15

03 2017