Etiket: MHP Merkez Disiplin Kurulu

MHP’de muhalefet yeniden harekete geçiyor, Meral Akşener Türkiye Buluşmaları’na Bursa’dan başlıyor

Geçen yıl… Seçim sonrası başlayan süreçte MHP olağanüstü kurultay yapsaydı, Meral Akşener’in kazanacağı izlenimi kamuoyunda oluşmuştu. Fakat önce yargı kararıyla kurultay süreci sona erdi, sonra da MHP Merkez Disiplin Kurulu tarafından Akşener ihraç edildi. Buna karşın… Akşener kenara çekilmedi. Zaman zaman... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Akşener için ihraç kararı veren MHP Merkez Disiplin Kurulu, Bursa dosyasını görüşmedi

MHP Merkez Disiplin Kurulu önceki gün yaptığı toplantıda, genel başkan adayı Meral Akşener’i partiden ihraç etti. Buna karşın… Akşener’le birlikte ihraç istemiyle sevk edilen Çağrı Heyeti üyeleri için karar verilmedi. Aralarında Bursa’dan Mehmet Bilgiç’in de yer aldığı 3 Çağrı Heyeti Üyesi hakkında... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP’nin yeni Merkez Yönetim Kurulu yapısı nasıl yorumlanmalı?

Kurultaya MHP Genel Sekreteri olarak giren İsmet Büyükataman’la, yeni dönemi ve yeni Merkez Yönetim Kurulu’nu konuştuk. Şunu söyledi: “Bursa adına bizim bir kaybımız olmadı. MYK’da daha önce Necati Özensoy vardı, yerine başka arkadaşımız görev aldı. Merkez Disiplin Kurulu’nda da daha genç bir kardeşimiz... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

MHP’de yeni dönem başlarken Necati Özensoy’un teşekkürü

Cumartesi yapılan MHP Kurultayı yönetim açısından yeni dönem işaretini veriyor. O işareti veren Merkez Yönetim Kurulu’nda Bursa’dan, kurultaya Genel Sekreter olarak giren İsmet Büyükataman ile onun döneminde il yönetim kurulunda olan Kadir Çitil yer alıyor. 2011’de MHP Bursa Adayı olan Genel Başkan Danışmanı Prof. Dr.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et