Etiket: milletvekili aday adayı

CHP’de farklı aday adayı: Gürel Yılmaz kent yaşamı ve sorunları çözüm önerileriyle birlikte anlattı, arkasındaki destekle de dikkat çekti

Gürel Yılmaz’ı uzun yıllardır tanırız. Dağ-Der yönetiminde birlikte görev yaptık, Büyükşehir Belediyesi’ndeki DSP döneminde meclis üyesi olarak proje üreten özelliğiyle öne çıktı. Tofaş’ta, Fiorino araçların projesinden üretimine kadarki tüm süreçlerinin patronu oldu, sonra fabrika yapan fabrikasını kurup... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Karacabey’in verimli tarım arazilerinde otoyol adaletsizliğine karşı çıkan Yüksel Ceylan İYİ Parti’den aday adayı

İstanbul’dan İzmir’e kadar geçtiği yerlerde parasını ödeyerek kamulaştırma yapan, ancak Karacabey bölgesinde toplulaştırmayla tarım arazilerini bedelsiz elde etmek isteyen otoyola açılan davalara Karacabeyliler Derneği Başkanı Yüksel Ceylan öncülük etmişti. 2014 yerel seçiminde Karacabey DSP Adayı olan Ceylan,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Televizyonun en çok izlenenlerinden çalışma yaşamı sorunları uzmanı Özgür Erdursun CHP’den aday adayı

Özgür Erdursun’u kamuoyu Olay TV’de çalışma yaşamı sorunlarının ele alındığı programdan tanıyorlar. Sık sık İstanbul’dan yayın yapan yaygın kanallara da konuk oluyor. Yani… Çalışma yaşamında uzman olan, sorunlar ve çözümlerini en iyi bilenler arasında yer alan Özgür Erdursun 24 Haziran için CHP’den... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Seçim takvimi ve adaylık yöntemleri henüz belli değil, ama CHP’de adaylık açıklayan ilk isim Gürel Yılmaz oldu

Gerçi… Sağlık sorunu nedeniyle uzun süre siyasi sahalardan uzak kaldı, ama 1 Kasım 2015 seçiminde ilk sıralarda yer almayacağını bildiği halde parti için milletvekili aday adayı oldu, referandumda CHP’nin belirlediği konuşmacılardan biri olarak gitmedik yer bırakmadı. Gürel Yılmaz şimdi de sosyal medyadan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Dağın arkasında, ovanın göbeğinde, kentin merkezinde… Erkan Aydın yüksek çalışma temposuyla her yerde

Aslında… Dağ-Der’de birlikte çalıştığımız için Erkan Aydın’ın siyasete uyumu kadar sorumluluk anlayışı ve çalışma temposu bizim için hiç de sürpriz değil. Nitekim… CHP’de önce Osmangazi Belediye Başkan Aday Adayı olarak önseçim yaşadı. Sonra belediye başkanlığı için yarıştı. Ardından milletvekili... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

4 yıl Bursa’nın hamallığını yapmaya talip: Cafer Yıldız!

Cafer Yıldız’ı tanıyanlar onu iki şekilde tarif ederler: Gerçek bir teşkilat adamı ve teşkilatın hamalı. Nitekim… Milli Görüş geleneğinden gelen bir siyasetçi olarak Cafer Yıldız yıllardır kendisine gerek duyulan her yerde oldu ve sessizce görevini yerine getirdi. Özellikle… AK Parti içinde her dönem... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et