Posts Tagged ‘miting’

Kararsız CHP’nin program değişiklikleri baş döndürdü: Kılıçdaroğlu kendi programı için Bursa’ya geldi, ama İnce’nin mitingine katılmıyor

Arşivimizi açıp baktık… CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin 1 Haziran’da Bursa’ya geleceğini ilk olarak bu sayfalarda 18 Mayıs günü duyurduk. İlk programda… Muharrem İnce önce Fatih Sultan Mehmet Bulvarı... devamını oku... | Paylaş!

01

06 2018

CHP’den çifte program… Önce İnce iftar sonrası miting yapacak, sonra da Kılıçdaroğlu STÖ’ler ve sanayicilerle buluşacak

Seçime artık 36 gün var. Cumhurbaşkanı adaylarının Bursa programları hemen hemen belli oldu. Muharrem İnce’nin 1 Haziran’da İbrahim Yazıcı Stadyumu’nda Yüryüzü Sofrası iftarına katılıp miting yapacağını, 10 Haziran’da... devamını oku... | Paylaş!

19

05 2018

Saadet mitinge hazırlanıyor… Temel Karamollaoğlu 10 Haziran’da Bursa’da olacak

24 Haziran seçimi için Saadet Partisi’ne Bursa’dan başvuran 78 aday adayının mülakatları Ankara’da başladı. Bu seçime… Büyük bir moral ve yüksek motivasyonla hazırlanan Saadet Partisi Bursa teşkilatları 10 Haziran’da da... devamını oku... | Paylaş!

16

05 2018

CHP eylül sonunda Atatürk Stadyumu Meydanı’nda yapacağı dev mitingle sahaya çıkmaya hazırlanıyor

Hastalığıyla ilgili ilk bulgu 9 Haziran’da ortaya çıkmıştı. Sonra İstanbul’da yapılan ayrıntılı tetkikler ve kritik ameliyat süreci geldi. Bu süreçte… CHP İl Başkanı Şadi Özdemir bir kez İl Yönetim Kurulu toplantısına... devamını oku... | Paylaş!

19

07 2017

Cumhurbaşkanı Erdoğan yine siyaset kuruyor: Meydandaki demokrasi nöbetleri, adalet yürüyüşünü unutturur mu?

Planlı değildi elbette… Hatta, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 15 Haziran günü Ankara’dan yürüyüşe başladığında, 15 Temmuz’un yıldönümünde anılacağı bilgisinden başka ayrıntı yoktu. Fakat… Kılıçdaroğlu... devamını oku... | Paylaş!

12

07 2017

Önce Başbakan, sonra Cumhurbaşkanı mitinglerinde konuşma verildi… Efkan Ala’ya Bakan muamelesi

Efkan Ala üstlendiği Başbakanlık Müsteşarlığı ile Başbakanlığı döneminde Recep Tayyip Erdoğan’ın en yakınında yer aldı, İçişleri Bakanlığı yaptı. 1 Kasım 2015’te AK Parti Bursa Milletvekili... devamını oku... | Paylaş!

10

04 2017

Herkesin merak ettiğini Başkan Altepe açıkladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan mitingde yanına çağırdığında ne konuştular?

Çarşamba günü… Atatürk Stadyumu Meydanı’ndaki mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasını bitirince başını kaldırıp protokol tribününe baktı ve “Büyükşehir Belediye Başkanımız burada mı?” diye sordu. Sonra... devamını oku... | Paylaş!

09

04 2017

Bahçeli mütevazı Gökdere mitinginde formdaydı: Küçük hesapların peşine takılıp büyük hesapların oyuncağı olmayacağız

Doğal olarak… Siyasi partilerin mitinglerinde, liderin mesajı kadar, alana gelen topluluğun hacmi de önemli kriter kabul edilir. Bu noktadan bakınca da önce şunu vurgulamak gerekiyor: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli miting meydanına... devamını oku... | Paylaş!

26

03 2017

Hollanda ile yaşanan diplomasi krizi seçmen için motivasyon kaynağı oldu, AK Parti mitinginde meydana da yansıdı!

16 Nisan bir seçim değil elbette, ama önemli bir tercih kararı haline geldi. Çünkü, Türkiye’nin referandumunun içine Avrupa ülkeleri de dahil oldu. Önce Almanya ile toplantı iptalleri nedeniyle kriz yaşandı. Hollanda’nın Aile ve... devamını oku... | Paylaş!

14

03 2017

Referandumun sürprizi: Erdoğan’ın miting programında ilk kez Bursa yer almıyor, umutlar boş bırakılan günlerde!

Şunu gayet iyi biliyoruz… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha RP İstanbul İl Başkanı olduğu günlerden itibaren Bursa’ya büyük önem veriyor. O yıllarda… Önce RP İstanbul İl Başkanı olarak, ardından İstanbul Büyükşehir... devamını oku... | Paylaş!

05

03 2017