Etiket: Mudanya Belediye Başkanı

Söyleşi ve imza günleriyle köylere de yayılan Mudanya Kitap Fuarı’nı Kılıçdaroğlu’na anlatıp bilgi verdi

Yayıncılar Kooperatifi işbirliğiyle ilk kez düzenlenen, imza günleri ve söyleşilerle köylere de yayılan Mudanya Kitap Fuarı bugün başlıyor. Söyleşilerin, panellerin ve imza günlerinin de olacağı Mütareke Meydanı’nda düzenlenen Kitap Fuarı öncesinde Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ziyaret ettiği CHP Genel... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Poyraz esip serinletecek, Mütareke binası tanıklık edecek… Bu Kitap Fuarı tarihin tanıklığında stant açacak

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz ilçede bir ilke imza atıyor. “Oku-Düşün-Aydınlan” sloganıyla organize edilen Mudanya 1. Kitap Fuarı 23 Ağustos’ta başlayıp 1 Eylül’de sona erecek. Cumhuriyete giden yolun açıldığı anlaşmaya evsahipliği yapan Mütareke Binası önündeki meydana kurulacak stantlar 1 hafta... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP’li Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz’dan AK Parti’li Osmangazi Belediye Başkanı Dündar’a dostluk ziyareti

CHP’den seçilen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz 31 Mart’ta seçilen belediye başkanlarını ziyareti sürdürüyor. Kendi partisinden Nilüfer ve Gemlik belediyeleri yanında, AK Parti’den seçilen Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ı ziyaretin ardından, AK... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mudanya Belediyesi’nin Karayolları’na takılan Yıldıztepe projesinde ‘yol ihtilafı’ çözüm aşamasına geldi

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın çok önem verdiği Yıldıztepe projesi sırasında çıkan yol krizi çözüm aşamasında. Sorun… Mudanya Belediyesi’nin kültürel tesis projesi için yolu arka tarafa almak istemesiyle çıkmış, başlatılan çalışmaya Karayolları onay vermemişti. Kulağımıza gelenlere göre,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Batıdan doğuya dostluk eli… Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz, CHP Yıldırım ve Yıldırım Belediye Başkanı Yılmaz’ı ziyaret etti

Mudanya, kent merkezinden nefes almaya gelenlerin gözbebeği. Hangi ilçede yaşarsa yaşasın, Bursalılar bir şekilde Mudanya’dan geçiyorlar. O nedenle olsa gerek, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz dün iki özel ziyaret gerçekleştirdi. Önce CHP Yıldırım İlçe Başkanlığı’nı ziyaret edip Başkan Nihat Yeşiltaş... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz önerdi, CHP lideri Kılıçdaroğlu da onay verdi: Mudanya’da sığınmacı sorunları çalıştayı düzenlenecek

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz zaman zaman CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eder. Bu kez… Eşi Gülbahar Türkyılmaz ile birlikte ziyaret ettiği Kılıçdaroğlu’na önce kendisine güvenip aday gösterdiği için teşekkür etti. CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu’nun da hazır... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mudanya’da en özel görüntü… 19 Mayıs coşkusu denizde tekne kortejiyle yaşandı

Galiba… En coşkulu 19 Mayıs kutlamasını bu yıl yaptık. 100. yılın da etkisiyle olsa gerek Atatürk’ü anmanın yanında 19 Mayıs ruhunu yaşadık. Güzel görüntüler arasında en dikkat çekeniyse Mudanya’da tekne kortejiyle denizde yapılan gösteri oldu. Pazar günü Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer ile Mudanya Belediye... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kutlama ziyaretlerine Mudanya’dan başlayan Mustafa Bozbey siyaset sahasına çıktı

Açıkça söylemek gerekirse… Heyecanlı ve çekişmeli çok seçim izledik, fakat iki aday arasında kafa kafaya geçen bu kadar çekişmeli seçim izlememiştik. İstanbul’da bitmemiş, Mustafakemalpaşa’da son kararı verilmemiş olsa da geride kalan 31 Mart seçimi böyle bir seçim oldu. Cumhur İttifakı adına AK Parti Adayı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mudanya Belediye Meclisi’nde MHP’li üye CHP Grubu’yla beraber oy kullanınca Cumhur İttifakı’nda kriz çıktı

Cuma günü… Mudanya Belediye Meclisi toplantısında CHP Grubu sürpriz önergeyle “Tirilye’deki kültür merkezine 2014 yılında verilen Faruk Çelik adının değiştirilmesini” istedi. O dönem… Tirilye’ye verdiği “Mudanya Yolu’nun genişletilmesi, sahil düzenlemesi ve kültür merkezi” sözlerini yerine getirdiği... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

CHP Bursa örgütünün ziyaretinde Kılıçdaroğlu İnegöl’ün etkisine işaret etti, “Gelecek seçime şimdiden çalışmaya başlayın” dedi

Kadroda… CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş başkanlığında il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, İl Kadın Kolları Başkanı Vildan Özkula var. Yanı sıra… CHP’li 3 belediye başkanı olarak Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve Gemlik Belediye Başkanı Uğur Sertaslan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et