Posts Tagged ‘Mudanya Kaymakamı’

Öğrencilerle birlikte ‘okuma’ saatine katıldı… Derste ‘Kaymakam’ var

Bazen proje üretiyor, bazen yatırım planlaması yapıyor, bazen polis ve jandarma trafik ekipleriyle yol kontroluna çıkıyor, bazen zeytin hasadına bahçelerde sıyırma yaparak katılıyor. Söylemek istediğimiz şu: Mudanya Kaymakamı Faik... devamını oku... | Paylaş!

14

03 2019

Mudanya’da farklı bir Kaymakam: Yolda ve denizde denetime çıkıyor, ağaca tırmanıp zeytin topluyor

Şunu açıkça söylemek gerekiyor: Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer alışılmış kaymakamlardan biri değil. Bir kere… 2 yıldır görev yaptığı Mudanya’da makama oturup kalmıyor, her fırsatta halkın ve yaşamın içinde... devamını oku... | Paylaş!

10

12 2018

En çok okul yatırımlarını seviyor… Mudanya Kaymakamı Sözer’in Mudanya ve Güzelyalı’da 32’şer derslikli 2 yeni okul mutluluğu

Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer en çok okul yatırımlarını seviyor, okul inşaatlarını gezerken heyecanlanıyor. 2 okul projesini anlatırken de aynı heyecanı hissettik “Mudanya merkezde Halitpaşa Mahallesi’nde 10 bin metrekarelik... devamını oku... | Paylaş!

17

10 2018

Mudanya’ya Kaymakam dokunuşu: Hükümet Konağı’nın olduğu yere üstü meydan altı 2 bin araçlık otopark projesini TOKİ yapacak

Yaşı genç… Fakat sorumluluk bilinci yüksek. Yerinde oturan Kaymakam olmayı sevmiyor. O nedenle sürekli Mudanya mahalleri ve köylerini dolaşıyor. Hatta… Çoğu yere makam aracını almadan tebdil-i kıyafet yaparak gidiyor. Toplumun... devamını oku... | Paylaş!

17

10 2018

Siyasi nezaket olarak Mudanya’da güzel görüntü: AK Parti İçişleri Bakanı’nı CHP’li belediye başkanı karşıladı

Mudanya Kaymakamlığı önünde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu karşılamak üzere bekleyenler arasında Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı görünce şaşırdık. Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer’in hemen yanında... devamını oku... | Paylaş!

12

03 2017

Mudanya Kaymakamı Sözer’den brifing alan Vali Küçük hedefi gösterdi: Mudanya turizmini geliştirecek projeler önemsiyor

Tarih ve turizm konusu Bursa Valisi İzzettin Küçük’ün çok önemsediği konular arasında ilk sıralarda yer alıyor. Nitekim… 2 hafta önce Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer’i ziyaretinde Mudanya’nın tarihi ve turistik özellikleri... devamını oku... | Paylaş!

03

02 2017