Posts Tagged ‘Mudanya trafiği’

Gel çık işin içinden… 93 bin nüfuslu Mudanya pazar günü gelen 150 bin aracın yol açtığı trafik krizine çözüm aranıyor

Rakamları Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz verdi: 93 bin 800 nüfuslu Mudanya’ya pazar günleri 150 bin araç giriyor. Nüfus kaydı başka yerlerde olanlarla birlikte yaklaşık 150 bin kişinin daimi yaşadığı, yaz aylarında... devamını oku... | Paylaş!

26

03 2019

Murat Ünal Mudanya’ya Aydınpınar-Göynüklü ayrımından Tirilye’ye uzanan Güney Çevre Yolu yapma sözü verdi

AK Parti Mudanya Adayı Dr. Murat Ünal, seçimler için değil değişim için çalıştıklarını vurguladığı proje tanıtımı toplantısında, vaatlerini de açıkladı. En dikkat çeken de… Mudanya’nın yaz sezonu ve özellikle pazar... devamını oku... | Paylaş!

20

03 2019

Mudanya’da BUDO iskelesinin yeri değişiyor… Balıkçıların olduğu yarımadada otopark yanındaki alana yeni iskele yapılacak

Kuşkusuz… Son yılların kronik sorunları arasında Mudanya’nın trafiği ilk sıralarda yer alıyor. Bunun da pek çok nedeni var elbette. Örneğin… 8-10 yıl öncesine kadar sakin bir sahil yerleşimi olan Mudanya artık eskisi gibi değil.... devamını oku... | Paylaş!

05

09 2018

Nereden çıktı bu ro-ro seferleri?.. İskeleden kamyon ve TIR trafiği Mudanya’ya da, yoluna da zarar verir!

Ömer Bilik’in haberini Olay’da okuduk. Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi olan Burulaş özel sektörden kiraladığı gemiyle Mudanya-Ambarlı arasında ro-ro taşımacılığına başlamış. Deniz otobüsü, ya da hızlı feribot... devamını oku... | Paylaş!

26

01 2017