Etiket: Mudanya trafiği

Başkan Aktaş iyi niyetli… Mudanya’yı rahatlatmak için “başka soruna yol açmadan sorunu çözmek” için iskele değişikliğini incelemeye aldı

Konu… Seçim değerlendirmesi ve AK Parti’nin Kızılcahamam’daki teşkilat toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmeler hakkında bilgi vermek için düzenlediği basın toplantısında gündeme geldi. Bir meslektaşımız… Mudanya İskelesi’nin mahkeme kararıyla Mudanya Belediyesi’ne... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Gel çık işin içinden… 93 bin nüfuslu Mudanya pazar günü gelen 150 bin aracın yol açtığı trafik krizine çözüm aranıyor

Rakamları Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz verdi: 93 bin 800 nüfuslu Mudanya’ya pazar günleri 150 bin araç giriyor. Nüfus kaydı başka yerlerde olanlarla birlikte yaklaşık 150 bin kişinin daimi yaşadığı, yaz aylarında 500 bin kişiye ulaşan Mudanya, hafta sonu gelen 150 bin araçtakilerle pazar günleri... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Murat Ünal Mudanya’ya Aydınpınar-Göynüklü ayrımından Tirilye’ye uzanan Güney Çevre Yolu yapma sözü verdi

AK Parti Mudanya Adayı Dr. Murat Ünal, seçimler için değil değişim için çalıştıklarını vurguladığı proje tanıtımı toplantısında, vaatlerini de açıkladı. En dikkat çeken de… Mudanya’nın yaz sezonu ve özellikle pazar günleri geçit vermeyen trafiğini rahatlatacak Güney Çevre Yolu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mudanya’da BUDO iskelesinin yeri değişiyor… Balıkçıların olduğu yarımadada otopark yanındaki alana yeni iskele yapılacak

Kuşkusuz… Son yılların kronik sorunları arasında Mudanya’nın trafiği ilk sıralarda yer alıyor. Bunun da pek çok nedeni var elbette. Örneğin… 8-10 yıl öncesine kadar sakin bir sahil yerleşimi olan Mudanya artık eskisi gibi değil. Yazlık konutlar giderek kalıcı konuta dönüşüyor. Yapılan yeni siteler ve kent merkezine... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Nereden çıktı bu ro-ro seferleri?.. İskeleden kamyon ve TIR trafiği Mudanya’ya da, yoluna da zarar verir!

Ömer Bilik’in haberini Olay’da okuduk. Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi olan Burulaş özel sektörden kiraladığı gemiyle Mudanya-Ambarlı arasında ro-ro taşımacılığına başlamış. Deniz otobüsü, ya da hızlı feribot Bursa-İstanbul arasında denizden yolcu ve araç taşıdığı için önemli. Fakat,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et