Etiket: Murat Ciner

Basketbolda Bursa hakemliği gururlu… Kadınlarda basketbolun en büyük kupası finalinde başhakem olarak Bursalı genç hakem düdük çaldı

Her yıl… Kadınlar Basketbol Süper Ligi başlamadan önce, geçen sezonun lig şampiyonuyla kupa şampiyonunu karşı karşıya getiren Cumhurbaşkanlığı Kupası oynanıyor. Gelenek… Bu yıl Adana’da sürdü ve 10 Ekim Çarşamba günü oynanan maçta Fenerbahçe’yi 61-47 yenen Hatay Büyükşehir Belediyespor kadın basketbol... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Basketbol maçında en sevimli görüntü… Minik izleyici maç topuna kaptı, hakem geri alabilmek için dil döktü!

Allah rahmet eylesin, Dr. Birol Ciner çok sevdiğimiz büyüğümüzdü. Gerçek bir abi olarak her zaman desteğini hissettik, dostluğundan mutlu olduk. Oğlu Murat Ciner’i de bu nedenle çocukluğundan beri tanırız. Basketbol hakemi olmaya karar verdiğini öğrendiğimizde çok sevinmiştik. O da seçtiği yolda çok güzel adımlarla... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Genç basketbol hakeminin büyük başarısı: Kimse farkında değil, ama Avrupa Şampiyonası finali yönetti

Slovenya’daki Avrupa Üniversitelerarası Basketbol Şampiyonası’nda önce İsmail Beleş’in çalıştırdığı İstanbul Fatih Üniversitesi erkek takımı Avrupa Şampiyonu oldu. İsmail Hoca’yı seven biri olarak gururlandık. Bizde ayrı bir yeri olan rahmetli Dr. Birol Ciner’in oğlu Murat Ciner de Bursalı hakem olarak aynı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursalı basketbol koçu ve hakemini Slovenya’da buluşturan Avrupa Şampiyonluğu kupası!

Kamuoyu gündemine pek yansımadı, ama basketbolda altyapı organizasyonu kapsamında bir yıl içinde ikinci kez Avrupa Şampiyonluğu yaşandı. Bu iki şampiyonlukta da Bursalı koçlar tarihe geçtiler. Son şampiyonluk önceki akşam Slovenya’dan geldi. Bursalı Koç İsmail Beleş’in çalıştırdığı İstanbul Fatih... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et