Etiket: Mustafa Bayrak

AK Parti ilçe başkanlarının Ankara toplantısında sürpriz gelişme: 4 ilçe başkanı aday olmak istediklerini söyledi

Toplantı… Pazartesi günü gerçekleşti. AK Parti Genel Merkezi’nde Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve 17 ilçe başkanı masadaydı. Cenazesi olan Hakan Çavuşoğlu hariç 10 AK Parti Bursa Milletvekili hazırdı. Bursa teşkilatını 3 başkan yardımcısı dinledi. 8 saati aşan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Gökdere’den yansıyan görüntü: Kadın ve genç ağırlıklı mitingde DYP/DP ve ANAP tabanı Akşener için bir araya geldi

Bayramın son günü olmasına karşı Gökdere Meydanı’ndan Tatarlar Köprüsü’ne çıkan Gökdere Bulvarı’nın üst bölümünü dolduran kalabalıkta kadınlar ve gençler dikkat çekecek kadar fazlaydı. Yanı sıra… DYP ve DP kadrolarıyla ANAP’ta siyaset yapan neredeyse bütün tanıdıkları mitingde... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İnsan yaşamının olmazsa olmazı kan stokları ramazanda azalıyor… Kime ne zaman gerekeceği belli olmaz, kan verin, can verin!

İnsanoğlu açlığa ve susuzluğa dayanabiliyor, ama vücutta kan olmayınca yaşam bitiyor. Onu da, vücut dışında üretmek mümkün değil. İşte… İnsan yaşamı için bu kadar önemli olan kanın da ne zaman kime gerekeceği hiç belli değil. Başvurulabilecek tek yer olan Kızılay Kan Merkezi de stoklarını bağışlarla... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kızılay Kan Merkezi’nde yeni başlayan öğle tatili molası bağışçılar için sıkıntı

Mustafa Bayrak’tan edindiğimiz alışkanlıkla 7 yıldır gönüllü kan bağışçısı olarak 3 ayda bir tarihi belediye binası altındaki Kızılay Kan Merkezi’ne gidiyoruz.  24 kez bağış yaptık, bronz madalyamız var. 1 bağış daha yaparsak gümüş madalya alacağız. Fakat… Eskiden gün boyu kan alan Kızılay yaz başından... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Anayasa değişikliği sonrası siyaseti bekleyen sürpriz gündem: Siyasi partilere yeni yapılanma modeli

Kim ne derse desin… DYP Yıldırım İlçe Başkanı olarak Bursa siyasetinin sembol isimleri arasına giren Mustafa Bayrak kentin üretken ve üretkenliğini de renkli sunumlarla sergileyen siyasetçisiydi. Sağlık nedenleriyle siyaseti noktalasa da İnegöl’ün Boğazova Yaylası’ndan Bursa’yı gözlemlemeye devam eden Bayrak’ın... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Mustafa Bayrak en güzel hatırasını gözü gibi koruyor… Süleyman Demirel ona noterden vekalet verdi!

Tarih 4 Ağustos 1992. Dönemin Başbakanı ve DYP Genel Başkanı olan rahmetli Süleyman Demirel bir dizi açılış için Bursa’da. Çelikpalas Oteli’nde kalan Demirel’in yanına, o dönem DYP Yıldırım İlçe Başkanı olan Mustafa Bayrak geliyor ve genel başkanını bilgilendiriyor: “Ankara Yolu üstünde, Duaçınarı’nda bir... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa siyasetine damga vuran isimlerden Mustafa Bayrak sağlığına kavuşmuş olarak döndü

3.5 yılı aştı… Bursa siyasetinin son dönem iz bırakan isimlerinden Mustafa Bayrak evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu uzun süre bilincini kaybetmiş olarak tedavi gördü. Sonra kendini toparladı ve ayağa kalktı. Son 1 yıldır da İnegöl Boğazova’daki yayla evinde kalıyor. Bu hafta Bursa’ya dönünce dost ziyaretlerine... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et