Etiket: Mustafa Dündar

Siyaset gönül işi… Mustafa Dündar için teşekkür turuna çıktı

Mehmet Ali Zengi kurulduğu günden beri AK Parti’de siyaset yapıyor. Tanıyanlar… Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı çok sevdiğini bilirler. Bu sütunlarda seçim öncesi aracını Dündar posteriyle giydirdiğini de paylaştık. Seçim sonrası aracını yine kaplattı ve Mustafa Dündar adına teşekkür turuna çıktı.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Burak Özçivit’in başrolünü oynayacağı yeni dizi Osmangazi yeni sezonda başlıyor

İstanbul Riva’da kurulan platoda çekilen Diriliş Ertuğrul ve Kut’ül Amare dizilerinin setini yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ ile birlikte ziyaret eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar bir de sürpriz yaşadı. Sürpriz de… Dündar’ın televizyonda önümüzdeki sezon başlayacak Osmangazi adlı dizide başrolü... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Hep dizi oyuncuları Panorama Müzesi’ni gezmeye geliyordu, bu kez Mustafa Dündar dizi setini ziyaret etti, kılıç kuşanıp tahta oturdu

Herkesin dikkatini çekiyor… TRT’nin dünyada izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul oyuncuları, Osmangazi Belediyesi’nin kente en büyük armağanı olan Panorama 1326 Fetih Müzesi’ni sık sık ziyarete geliyorlar. Üstelik… Açılış öncesi başlayan ziyaretler, açılış törenine katılımla sürdü. Oyuncular müzeye... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın aracının plakasında artık adı yazıyor, ustalık dönemi farklı başladı

Geçen akşam… Gazeteden çıkarken kapıdaki minibüsün plakası dikkatimizi çekti. Çünkü, özel plaka olarak trafik yasasında yeri olan plakada Mustafa Dündar yazıyordu. Dündar da o sırada Olay Televizyonu’nda meslektaşımız İhsan Aydın’ın sorularını cevaplıyordu. Osmangazi’de üst üste 3 dönem seçilen tek başkan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Osmangazi’nin sandık sonuçları 31 Mart seçiminin belirleyicisi oldu

AK Parti seçim öncesi aday belirleme sürecinde Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı değiştirmeyi düşündü, ama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tercihiyle yeniden aday gösterildi. Pazar gecesi Büyükşehir seçiminin Osmangazi’den gelen oylarla belirlenmesi Dündar’ın mutluluğu oldu. Belediye önünde... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Sadi Kurtulan Mustafakemalpaşa’dan destek için geldi, derneklerden de destek istedi

İlk adımı… Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar attı ve Mustafakemalpaşa’ya park sözü verdi. Dündar’ın adının verildiği parkın açılışı geçtiğimiz günlerde yapıldı. Ardından… Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, merkezde yaşayan Mustafakemalpaşalıların kurdukları 40 mahalle derneğiyle... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

“Görevler bitince yapılanı alıp götürme şansı yok” diyen CHP Adayı Aydın açık tavırlı: Kim güzel hizmet yapmışsa teşekkür ederiz

CHP Osmangazi Adayı olan Erkan Aydın, parasız yatılı okuduğunu söyleyip “Devlete ve millete borcumuz var. Hizmet için siyasete girdik” dedi ve bakışını dile getirdi: “Osmangazi’yi güzelleştirmek için adayız. Amacımız bu olduğuna göre, biri de güzel hizmet yapmışsa teşekkür ederiz. Görevler... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Herkes seçime odaklanmışken propaganda yerine kent vizyonu için hedef gösteren belediye başkanları da var: İşte olması gereken bu

Seçimlerde… Özellikle de yerel seçimlerde adayları iki kategoride ele almak gerekirse; yeniden aday olan görevdeki belediye başkanları avantajları açısından birinci, muhalefet adayları ikinci kategoride yer alır. Bursa’ya baktığımızda… Seçim sahasında kıyasıya siyasi rekabet ve siyasi mücadele görüyoruz. Bunlar da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Gerginleşen seçim siyasetinde çok güzel görüntüler: Osmangazi’de rakip olmak Mustafa Dündar ve Erkan Aydın’ın dostluklarını bozamadı

2002-2007 arası AK Parti Bursa Milletvekili olarak parlamentoda görev yapan Mustafa Dündar 2009 ve 2014’te iki dönem üst üste AK Parti Adayı olarak Osmangazi Belediye Başkanı seçildi. 2014 yerel seçiminde CHP Osmangazi Adayı olan Erkan Aydın ise 2015 yılında CHP Bursa Milletvekili seçildi, 24 Haziran’da üçüncü dönemine... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Gülşah Cebelli Öncel’in Olay’daki haber spikerliğinden Osmangazi Belediyesi Başkan Yardımcılığına uzanan bürokrasi yolu

Gülşah Cebelli Öncel sevdiğimiz ve değer verdiğimiz bir kardeşimiz. Olay FM’de haber spikeri olarak görev yaptığında tanıştık. Radyoyla çalışma odamız aynı koridordaydı ve koridorun ucundan gelen topuk seslerini duyduğumuzda Gülşah’ın geldiğini anlardık. Ardından… Olay Televizyonu Ana Haber Sunucusu olarak... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et