Posts Tagged ‘Mustafa Kemal Şerbetçioğlu’

Bakan Faruk Çelik, 40 yıldır birlikte siyaset yaptığı dostlarıyla sahurda buluştu

14

06 2017

Bursa rüzgarı esen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki iftarda kimler vardı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçilirken farklı bir cumhurbaşkanı olacağını söylemişti. Söylediği gibi de farklı bir cumhurbaşkanı profili çiziyor. Çankaya Köşkü yerine Beştepe’de yapılan Cumhurbaşkanlığı... devamını oku... | Paylaş!

03

07 2015

AK Parti’de listeye giremeyen Dr. Esgin’den “ön kesme” sitemi: İnsanların onurlarıyla oynayamazsınız

Siyasi partilerin milletvekili aday listelerinin belli olmasıyla birlikte, özellikle sosyal medyada mesaj trafiği yaşanıyor. Mesajların bazılarında teşekkür, bazılarında sitem var. Bazı mesajlar da hep birlikte çalışma çağrısı... devamını oku... | Paylaş!

10

04 2015

Vali Karaloğlu Ankara turunda TBMM molası verdi!

Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun bugüne alıştığımız valilerden farklı özellikleri var. Kuşku yok ki ilk sırada yerel yönetimden mülki idareye geçmiş olması yer alıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olarak görev... devamını oku... | Paylaş!

14

02 2015

Milletvekilleri Su ve Şerbetçioğlu, Kılıçdaroğlu’na hakaret dava açtı

Görünen o ki… 4 eski bakanla ilgili tartışmalar önümüzdeki günlerde çok yönlü olarak kamuoyu önüne gelmeye devam edecek. Öncelikli olarak… Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu bugün, 4 eski bakanla ilgili TBMM... devamını oku... | Paylaş!

20

01 2015

İsmet Su, 4 eski bakan için verdiği oyun gerekçesini açıkladı: Hükümete darbe bu olayda cisimleşti

Kamuoyunda 17-25 Aralık olayları olarak iz bırakan soruşturma için dün kritik gündü. Çünkü,TBMM bünyesinde kurulan Soruşturma Komisyonu 4 eski bakanın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmeyeceği kararı için oylama... devamını oku... | Paylaş!

06

01 2015

Eski bakanların kaderleri 2 Bursa milletvekilinin kararında

Tam 4 eski bakan…  Devlet eski Bakanı Zafer Çağlayan, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar kendileri ya da oğullarıyla ilgili kimi... devamını oku... | Paylaş!

04

01 2015