Etiket: Mustafa Kemal Şerbetçioğlu

Bakan Faruk Çelik, 40 yıldır birlikte siyaset yaptığı dostlarıyla sahurda buluştu

Siyasette vefa hep tartışılır, ama en duygulu anlar ve en güzel görüntüler de vefa ortamlarında ortaya çıkar. Hafta sonu işte böyle bir dostlar buluşması yaşandı. Düşünce… Geçen hafta Başbakan Binali Yıldırım’ın 2002’den bu yana tüm AK Parti milletvekillerine verdiği iftar sonrası, Bursa’dan giden ekip Gıda... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa rüzgarı esen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki iftarda kimler vardı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçilirken farklı bir cumhurbaşkanı olacağını söylemişti. Söylediği gibi de farklı bir cumhurbaşkanı profili çiziyor. Çankaya Köşkü yerine Beştepe’de yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı kullanan Erdoğan, göreve geldiği günden bu yana toplumun her kesiminden davetlileriyle... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’de listeye giremeyen Dr. Esgin’den “ön kesme” sitemi: İnsanların onurlarıyla oynayamazsınız

Siyasi partilerin milletvekili aday listelerinin belli olmasıyla birlikte, özellikle sosyal medyada mesaj trafiği yaşanıyor. Mesajların bazılarında teşekkür, bazılarında sitem var. Bazı mesajlar da hep birlikte çalışma çağrısı yapıyor. Bu süreçte… Milletvekilliği sona erenlerden yalnızca Mustafa Kemal... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Vali Karaloğlu Ankara turunda TBMM molası verdi!

Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun bugüne alıştığımız valilerden farklı özellikleri var. Kuşku yok ki ilk sırada yerel yönetimden mülki idareye geçmiş olması yer alıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olarak görev yaparken Van Valisi olarak atandı, deprem sonrası kent organizasyonunda gösterdiği... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Milletvekilleri Su ve Şerbetçioğlu, Kılıçdaroğlu’na hakaret dava açtı

Görünen o ki… 4 eski bakanla ilgili tartışmalar önümüzdeki günlerde çok yönlü olarak kamuoyu önüne gelmeye devam edecek. Öncelikli olarak… Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu bugün, 4 eski bakanla ilgili TBMM Soruşturma Komisyonu raporunu görüşecek ve oylayacak. Bu da… Siyaset gündeminin 4 eski... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İsmet Su, 4 eski bakan için verdiği oyun gerekçesini açıkladı: Hükümete darbe bu olayda cisimleşti

Kamuoyunda 17-25 Aralık olayları olarak iz bırakan soruşturma için dün kritik gündü. Çünkü,TBMM bünyesinde kurulan Soruşturma Komisyonu 4 eski bakanın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmeyeceği kararı için oylama yaptı. Komisyonda… Muhalefetten CHP’in 4, MHP’nin 1, HDP’nin 1 üyesi var. İktidar partisi AK... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Eski bakanların kaderleri 2 Bursa milletvekilinin kararında

Tam 4 eski bakan…  Devlet eski Bakanı Zafer Çağlayan, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar kendileri ya da oğullarıyla ilgili kimi iddialar nedeniyle istifa etmek durumunda kaldılar. O iddialarla ilgili Meclis’te soruşturma... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et