Posts Tagged ‘Mustafa Öztürk’

AK Parti’de koordinatörlere nefes aldırmayan hafta sonu mesaisi… 57 kişiyle yüz yüze görüşme, 353 kişiyle de anket yapacaklar

Bu seçimde de aday çıkaramayan Bulgaristan göçmenlerine yol haritası

1985-1990 arasında Bulgaristan’dan zorunlu göç hareketi Bursa’da yerleşik nüfusu etkileyen en önemli değişim oldu. O süreçten beri de siyasi partiler aday listelerine Bulgaristan göçmeni aday koymayı önemsediler. Bu... devamını oku... | Paylaş!

21

09 2015

Bursa rüzgarı esen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki iftarda kimler vardı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçilirken farklı bir cumhurbaşkanı olacağını söylemişti. Söylediği gibi de farklı bir cumhurbaşkanı profili çiziyor. Çankaya Köşkü yerine Beştepe’de yapılan Cumhurbaşkanlığı... devamını oku... | Paylaş!

03

07 2015

Hükumetin güven oylamasına Faruk Çelik neden katılmadı?

Ahmet Davutoğlu’nun başbakanlığında kurulan 62. hükumet için cumartesi günü TBMM’de güven oylaması yapıldı. 439 milletvekilinin katıldığı oylamada 133 ret oyuna karşı 306 kabul oyuyla hükumet güvenoyu almış... devamını oku... | Paylaş!

07

09 2014

Ahmet Davutoğlu’na ilk kutlama Bursa’dan

Ahmet Davutoğlu, rekor bir oyla AK Parti Genel Başkanı oldu, bu akşam da yeni Başbakan olarak hükümeti kurmakla görevlendirilecek. Ankara’da, AK Parti 1. Olağanüstü Kurultayı’nın yapıldığı Arena Spor Salonu’nda kongre sonucunun... devamını oku... | Paylaş!

28

08 2014