Posts Tagged ‘Nagip Vardar’

İl başkanını arayan AK Parti’de herkesin gözü de kulağı da Ankara’da… Çarşamba gününe davet bekleniyor

Şunu biliyoruz… AK Parti’nin politikaları da, teşkilattaki işleyişi de diğer partilerden farklı. Özellikle parti içi uygulamaları başka partilere benzemiyor. Nitekim… Kongrelerde seçimle gelinmesine karşın, istişare... devamını oku... | Paylaş!

22

08 2017

AK Parti’de koordinatörlere nefes aldırmayan hafta sonu mesaisi… 57 kişiyle yüz yüze görüşme, 353 kişiyle de anket yapacaklar

Önder Matlı’dan görevi bırakan Cemalettin Torun yorumu: Abi-kardeş ilişkimiz devam eder

İktidar partilerinde değişimler sancılı olur ve spekülasyonlara yol açar. Nagip Vardar’dan sonra Cemalettin Torun’un da görevi bırakmasıyla AK Parti bu süreci ikinci kez yaşıyor. Sedat Yalçın yönetimlerinde İl Başkanvekili olarak... devamını oku... | Paylaş!

09

08 2017

Nefesler tutuldu, artık herkes listeleri bekliyor… İşte AK Parti Bursa listesi aday tahminleri

Ankara’da son kulis: AK Parti ve MHP heyecanlı, CHP stresli

Süreç hem çok yoğun, hem çok yorucu, hem de çok yıpratıcı geçti. AK Parti ve CHP’nin aday adayları neredeyse iki aya yakın süre sahada çalıştılar. MHP saha çalışması yarışına geç girdiği için aday adayları pek ortaya... devamını oku... | Paylaş!

05

04 2015

AK Parti’de meraklı bekleyiş ve aday-toto: Listede kimler var?

Bugüne kadar Bursa’da bir siyasi partiye yapılmış en fazla aday adaylığı başvurusu AK Parti’ye ait. Dile kolay, tam 235 aday adayı başvurusu geldi. Şimdi… Liste görüşmelerinin yapıldığı AK Parti Genel Merkezi’nden hiçbir... devamını oku... | Paylaş!

04

04 2015

Keles’te büyük heyecan… Kocayayla’nın hızla gelişen biatlon sporuyla dünyaya açılması için ilk adımlar atıldı

Her şey… Bundan yaklaşık bir ay kadar önce Keles Belediye Başkanı Mustafa Bektaş ile Kayak Federasyonu’nun Bursalı yönetim kurulu üyesi Okan Gültekin aralarında yaptıkları, Uludağ ve Kocayayla üzerine sohbetle başladı. O... devamını oku... | Paylaş!

01

02 2010

Siyasette seçim hazırlığı başladı mı?.. AK Parti’de “yorgun teşkilatlar” için “elden geçirme” beklentisi

Eğer… Seçimler zamanında yapılırsa Temmuz 2011’de genel seçim var. Yani, bugünden itibaren seçime en fazla 1.5 yıl kaldığını söylemek mümkün. Buna karşın… Siyasetin gündeminde, özellikle de muhalefetin gündeminde bu yıl... devamını oku... | Paylaş!

31

01 2010

Devlet Bakanı Çelik, İl Başkanı Vardar’ı tartışanlara sert çıktı: Partiye zarar verenler karşılarında beni bulur

Nagip Vardar için, “Bursa siyasetinin bugüne kadarki en talihsiz il başkanı” dense yeri. Evet… Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa İl Başkanı olarak seçilmesi herkes için sürprizdi. Ne var ki, kendisi aday olduğu için değil, rica... devamını oku... | Paylaş!

26

01 2010